Tablety z modemem 4G LTE

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Tablet z LTE

Modem 4G LTE w tablecie znacznie poszerza możliwości tego urządzenia. Tablet z 4G LTE możesz wykorzystywać nie tylko do czytania, oglądania filmów czy gier, ale także do wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości SMS i korzystania z szybkiej, bezprzewodowej sieci.

Tablet z modemem 4G LTE – co warto wiedzieć?

Tablety to coraz popularniejsze urządzenia, które łączą kompaktowość i dużą mobilność z funkcjonalnością. Coraz częściej wykorzystujemy tablety do oglądania filmów w podróży, a nawet do pracy czy nauki. Oprócz tabletów, które łączą się z siecią za pomocą Wi-Fi, możemy wybrać urządzenie z wbudowanym modemem, co oznacza znacznie szybsze połączenie z Internetem - sieć 4G to szybszy odpowiednik 3G. Kupując tablet 4G, dostajesz szybkość do 300 Mb/s, wyższą jakość połączeń oraz transfer danych najlepszej jakości.

Tablet na kartę SIM – zalety

Połączenie z siecią to dziś jedna z podstawowych funkcji naszych urządzeń. Tablet z modemem LTE, oprócz gwarancji szybkiego połączenia z Internetem, może równocześnie pełnić funkcję telefonu, ponieważ takie urządzenia mają slot na kartę SIM. Jeśli więc szukasz tabletu wielofunkcyjnego warto rozważyć model z modemem 4G LTE, który umożliwia:

 • Pozostanie w kontakcie z bliskimi
 • Obsługę mediów społecznościowych
 • Wygodne oglądanie filmów i seriali
 • Rozgrywkę w gry mobilne
 • Obsługę licznych aplikacji

Tablet z LTE - jak wybrać?

Tablety z modemem LTE należą najczęściej do średniej lub nawet wyższej półki. Decydując się na zakup takiego tabletu warto zwrócić uwagę na:

 • System operacyjny - Większość modeli z LTE jest wyposażona w system operacyjny Android, ale na rynku dostępne są również te oparte o Windows – to najczęściej modele biznesowe
 • Wydajność - na ten parametr wpływa ma ilość pamięci RAM oraz procesor. Warto zdecydować się na przynajmniej 2 GB RAM, co pozwoli na płynne wyświetlanie treści
 • Wielkość ekranu - najczęściej spotykany tablety to te z ekranem o przekątnej 10 lub 11 cali. Producenci oferują również mniejsze modele. Wybór zależy od Twoich preferencji. Większy ekran gwarantuje wyższy komfort oglądania filmów czy przeglądania Internetu, ale mniejszy jest łatwiejszy w przewożeniu.