Słuchawki True Wireless (TWS)

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słuchawki True Wireless (TWS)

Słuchawki True Wireless to rodzaj słuchawek bezprzewodowych coraz częściej wybierany przez użytkowników.

Jakie są zalety posiadania słuchawek True Wireless?

True Wireless dosłownie oznacza „prawdziwa bezprzewodowość”. Szczególnie często rozwiązanie to dotyczy słuchawek, które są całkowicie pozbawione okablowania, co mocno podnosi komfort użytkowania. Są to najczęściej słuchawki dokanałowe, które do łączności z telefonem wykorzystują Bluetooth. Słuchawki True Wireless w zestawie posiadają specjalne etui, które pełni również rolę ładowarki i powerbanka.

True Wireless – dlaczego warto je mieć? Co wyróżnia słuchawki TWS?

Największą zaletą słuchawek True Wireless jest brak kabli. Rozwiązania bezprzewodowe są szczególnie wygodne w czasie aktywności fizycznej. Słuchawki True Wireless wyróżniają się także tym, że każda ze słuchawek – prawa i lewa - mają własne zasilanie i mogą być uruchamiane niezależnie.

True Wireless – wygoda użytkowania

Na komfort użytkowania słuchawek True Wireless dodatkowo wpływają wymienne wkładki douszne. Producenci słuchawek dodają do zestawu różne rozmiary nakładek silikonowych – S, M i L. Dobór odpowiedniego rozmiaru zapewni większą stabilność słuchawki w uchu, a ponadto zwiększy izolację od dźwięków z otoczenia.

Słuchawki True Wireless z wbudowanym mikrofonem

Większość modeli True Wireless jest wyposażona w mikrofon. Takie rozwiązanie umożliwia wygodną rozmowę telefoniczną. Wystarczy sparować słuchawki ze smartfonem. Dodatkowym udogodnieniem będzie specjalny system redukcji szumów, który zapewnia czysty dźwięk.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze True Wireless?

Jednym z ważniejszych parametrów przy wyborze słuchawek True Wireless jest czas pracy na baterii. Najczęściej słuchawki bezprzewodowe pozwalają na kilkugodzinną pracę bez konieczności ładowania. Natomiast w pełni naładowane etui, zapewnia zwykle kilka dodatkowych cykli ładowania słuchawek. Wystarczy umieścić słuchawki w etui na kilkadziesiąt minut.