Słuchawki douszne

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne są często wybierane ze względu na niewielkie rozmiary. Poręczność jest ich największą zaletą, pozwalającą na łatwe przenoszenie i schowanie np. w kieszeni. Często wybierane są jako słuchawki do smartfona oraz słuchawki dla sportowców. Tego typu słuchawki dostępne są w dwóch wersjach. Słuchawki douszne umieszczane są w małżowinie usznej, a słuchawki dokanałowe umieszcza się w głębi ucha. Dzięki temu są w stanie lepiej wygłuszyć dźwięki otoczenia.


Wybierając słuchawki douszne, należy też zwrócić uwagę na sposób komunikacji z urządzeniami. Przy słuchawkach dousznych przewodowych zalecany jest niezbyt długi kabel (do 1,5 m), najlepiej zwijany, aby zapobiec jego plątaniu się. Dodatkowym atutem będzie pilot umieszczony na kablu, umożliwiający sterowanie odtwarzaną muzyką z poziomu słuchawek.


W zależności od potrzeb warto również zwrócić uwagę na słuchawki douszne z mikrofonem. Dzięki temu można je wykorzystać do prowadzanie rozmów telefonicznych, bez konieczności sięgania po smartfona.


Z kolei słuchawki douszne bezprzewodowe łączą się z urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth. Brak plączącego się przewodu jest ich niewątpliwą zaletą i wpływa na komfort użytkowania. Jedyną niedogodnością jest konieczność ich systematycznego ładowania. Wbudowany akumulator umożliwia ich działanie przez co najmniej kilka godzin.


Coraz większą popularnością cieszą się również tzw. słuchawki całkowicie bezprzewodowe. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli bezprzewodowych nie posiadają przewodu łączącego obie słuchawki. Kupując je, otrzymujemy dwa oddzielne, niewielkich rozmiarów urządzenia. Jeszcze mniejsze rozmiary, całkowity brak kabla przekładają się na większą wygodę ich użytkowania.


Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasz artykuł Jakie słuchawki wybrać?