Słuchawki dla graczy

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słuchawki dla graczy

Najważniejszą kwestią przy wyborze słuchawek dla gracza jest komfort użytkowania. Ze względu na wielogodzinne rozgrywki gracze najczęściej sięgają po słuchawki nauszne. Ich zaletą jest odcięcie użytkownika od szumów i hałasu z otoczenia oraz wygoda (nie uciskają uszu).


Wybierając słuchawki nauszne do gier, warto zwrócić uwagę na pałąk, który powinien być elastyczny (zapewniając odpowiednie dopasowanie do kształtu głowy), a także pokryty miękkim materiałem. Doskonale sprawdzają się muszle wykonane z miękkiego i oddychającego materiału.


Słuchawki bezprzewodowe do gier powinny działać kilkanaście godzin na jednym ładowaniu. Gracze online celują w słuchawki przewodowe ze względu na wykluczenie możliwości przerwania połączenia. Jeśli zdecydujemy się na ten typ słuchawek, to ważna jest długość przewodu (zalecane 2 metry). Bardzo popularne wśród graczy są słuchawki z mikrofonem, wykorzystywanym w grach sieciowych. Najlepiej, jeśli wspierany jest filtrem redukującym szumy oraz ma możliwość odłączania.