Słuchawki bezprzewodowe

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę użytkowania. Brak uciążliwego, często plączącego się kabla to ich zdecydowanie największa zaleta. Z drugiej strony konieczne jest ich systematyczne ładowanie, dlatego warto zwrócić uwagę na długość czasu pracy na baterii. Niektóre modele oferują możliwość podłączenia kabla, dzięki czemu można z nich korzystać nawet wówczas, gdy akumulator się wyczerpie.

Dostępnych jest kilka rodzajów słuchawek bezprzewodowych, różniących się budową: słuchawki nauszne, douszne, dokanałowe oraz słuchawki z przewodzeniem kostnym.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne najczęściej wybierane są przez graczy oraz osoby, które oczekują długiej pracy na baterii np. przy wielogodzinnej pracy w biurze. Ważna jest również wygoda użytkowania. Wpływ na to ma budowa pałąka (powinien być elastyczny i pokryty przyjemnym w dotyku materiałem) oraz odpowiednia wielkość i materiał pokrycia muszli.

Słuchawki bezprzewodowe douszne i dokanałowe to urządzenia, po które sięgają sportowcy. Sprawdzają się do słuchania muzyki podczas biegania czy na siłowni. Często są też najwygodniejszymi (dzięki kompaktowej budowie) słuchawkami do smartfona. Wybierając ten rodzaj słuchawek, najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie do uszu. Dobrze, jeśli słuchawki sportowe będą odporne na wilgoć i wodę.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Jakie słuchawki wybrać?