Drukarki laserowe kolorowe

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kolorowa drukarka laserowa

Kolorowa drukarka laserowa zapewnia efektywne wydruki w żywych kolorach oraz wyższą wydajność. Choć początkowa cena urządzanie jest stosunkowo wysoka, to jest kilka cech, które przemawiają za jego nabyciem. Kiedy warto wybrać kolorową drukarkę laserową?

Kolorowa drukarka laserowa - zalety, czyli dlaczego warto kupić?

Laserowe drukarki są co prawda droższe od atramentówek, ale w ich przypadku maleją koszty eksploatacji. Bowiem tonery do takiej drukarki – choć dość drogie – wystarczają na wydruk nawet od 500 do 1000 stron, a więc w dłuższej perspektywie zakup kolorowej drukarki laserowej okazuje się całkiem korzystny. Ponadto drukarki laserowe wyróżniają się znacznie większą prędkością druku, a dzięki braku tuszu, nie musisz martwić się, ze dokumenty rozmarzą się tuż po wydruku. Oto główne zalety kolorowej drukarki laserowej:

 • Wysoka jakość wydruku – gwarantuje żywe kolory i piękny blask
 • Uniwersalność – drukarki sprawdzają się zarówno w dokumentów tekstowych, jak i grafik oraz zdjęć
 • Szybkość wydruku
 • Większa wydajność
 • Brak rozmazującego się tuszu

Kolorowa drukarka laserowa - wady

Mniej korzystną cechą kolorowej drukarki laserowej może okazać się jej cena początkowa. Są to drogie urządzenia, a więc jeśli drukujesz sporadycznie i w niewielkich ilościach, taki model może okazać się zbyteczną inwestycją. Ponadto należy pamiętać, że laserówki to duże sprzęty i z tego powodu najczęściej wykorzystywane są w biurach i firmach. Tam doskonale sprawdzają się do wydruku kolorowych grafik, prezentacji, ofert dla klientów czy obrazków.

Drukarka laserowa z WiFi?

Niektóre modele drukarek laserowych mogą mieć wbudowany moduł WiFi. Jest to ciekawa funkcja, pozwalająca na łączność bezprzewodową. Dzięki temu możesz ograniczyć liczbę kabli, ponieważ by wydrukować dokument czy grafikę nie musisz podłączać drukarki do komputera. Poza tym wydruki możesz wykonywać nie tylko z komputera ale również z telefonu lub tabletu. Sporą zaletą takie rozwiązania jest to, że drukarka może stać w innym pomieszczeniu niż znajduje się nośnik.

Drukarka laserowa ze skanerem

Skaner to dodatkowe udogodnienie drukarki, które pozwala na szybkie przenoszenie papierowych dokumentów na komputer. To przydatna funkcja zwłaszcza w czasach, gdy wiele spraw załatwiamy elektronicznie. Skany dokumentów, umów, grafik czy wykresów wysyłamy bardzo często mailowo, a to umożliwia nam właśnie skaner. W dobie Internetu wiele dokumentów przesyłamy drogą mailową zamiast dostarczać ich papierowe wersje do współpracowników, urzędów czy do banku. Dzięki drukarce laserowej ze skanerem szybko przeniesiesz dokument na komputer, by móc go przesłać do odbiory drogą elektroniczną. To wygodne rozwiązanie do domu, zwłaszcza w dobie coraz popularniejszej pracy zdalnej.

Kolorowa drukarka laserowa – rozmiar wydruku

Wybierając drukarkę, czy to do domu czy do biura zwróć uwagę przede wszystkim na to, jakie formaty obsługuje dany model. Na rynku znajdziesz drukarki, które sprawdzą się nie tylko dla formatu A4, ale także dla A3. Należy jednak pamiętać, że taka drukarka będzie dużo większa i zajmie więcej miejsca. Drukarki obsługujące większe formaty, częściej wykorzystywane są w biurach i firmach.