Ładowarki do iPhone

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ładowarka do iPhone

Ładowarki do iPhone powstały z myślą o szybkim i komfortowym ładowaniu urządzeń Apple. Producent urządzeń sygnowanych znakiem nadgryzionego jabłka, podobnie jak inne firmy, proponuje nam różne modele ładowarek. Na rynku z łatwością znajdziesz ładowarkę sieciową, indukcyjną, czy samochodową pasującą do iPhone. Warto natomiast zastanowić się, czy najlepszym rozwiązaniem będzie oryginalna ładowarka Apple czy może rozważyć kupno zamiennika?

Zamiennik ładowarki do iPhone – czy warto kupić?

Oryginalne akcesoria Apple są dosyć kosztowne, dlatego użytkownicy często decydują się na zakup zamienników. Rynek oferuje nam wiele możliwości, ale warto zastanowić się czy zamiennik to na pewno najlepsza opcja, a jeśli tak, to na jaki warto się zdecydować.

Jeśli stoisz przed wyborem między oryginalną ładowarką do iPhone, a jej zamiennikiem, powinieneś zwrócić uwagę na konsekwencje, jakie może nieść za sobą stosowanie do Twojego telefonu ładowarki innej firmy niż Apple. Przede wszystkim warto pomyśleć o efektywności ładowarki - oryginalna z pewnością okaże się skuteczniejsza aniżeli zamiennik. Oprócz tego, stosując ładowarkę innej firmy niż Apple, możesz zauważyć, że Twoja bateria będzie rozładowywać się szybciej.

W naszej ofercie znajdziesz jednak produkty innych marek, które dobrze sprawdzą się jako ładowarki do iPhone’a. Jednym z wariantów, posiadających licencję Apple jest choćby ładowarka sieciowa Hama Wall Charger lightning z gniazdem USB-C. Ten sam producent oferuje także zamiennik ładowarki samochodowej - Hama Car Charger Lightning - zasilanej z zapalniczki samochodowej do smartfonów i tabletów ze złączem Lightning.

Ładowarka do iPhone – standardowa czy indukcyjna?

Coraz częściej na rynku spotykamy różne rozwiązania bezprzewodowe. Jest tak również w przypadku ładowarek do smartfonów. Także posiadacze telefonu firmy Apple mogą wybierać między klasyczną ładowarką sieciową, a ładowarką indukcyjną. Oczywiście te pierwsze wciąż są stosowane najczęściej, ale ładowarki indukcyjne szybko zyskują popularność. Jeśli chcesz dołączyć do grona ich użytkowników, koniecznie sprawdź, czy Twoje urządzenie może być zasilane bezprzewodowo, ponieważ nie każdy iPhone jest dostosowany do ładowania indukcyjnego.

Zaletą ładowarek indukcyjnych jest natomiast ich duża uniwersalność, dzięki czemu nie musisz kupować pasującego do Twojego telefonu kabla lub oddzielnej końcówki do ładowania słuchawek AirPods, czy zegarka. Należy jednak pamiętać, że ładowanie indukcyjne iPhona będzie znacznie dłuższe niż za pośrednictwem kabla.