Seria Lenovo ThinkPad

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad to znane i popularne laptopy, które służą nam już od lat. Są wybierane przez osoby z wysokimi wymaganiami pod względem ergonomii, kultury pracy, jakości wykonania czy mobilności. Czym charakteryzują się laptopy ThinkPad?

Najważniejsze cechy laptopa ThinkPad

Laptopy Lenovo ThinkPad to seria dla profesjonalistów, którzy cenią sobie szybkość działania i niezawodność. Od lat to modele wybierane przez klientów biznesowych. Oto kilka cech charakterystycznych dla tych komputerów:

 • Wytrzymałość - laptopy Lenovo ThinkPad charakteryzują się wytrzymałymi obudowami. Są wyposażone w ramy ograniczające możliwość wystąpienia odkształceń lub mikropęknięć, systemy wykrywające moment upadku w celu zmniejszenia ryzyka uszkodzeń, czy układy kanałów minimalizujących negatywne efekty zalania klawiatury.
 • Funkcjonalność - charakterystyczne dla marki ThinkPad są elementy ułatwiające obsługę, np. TrackPoint i zwiększające możliwości stacje dokujące. Bezpieczną pracę umożliwiają także zintegrowane czytniki linii papilarnych i moduły TPM.
 • Mobilność – laptopy spod znaku ThinkPad cechują się niewielką wagą, a jednocześnie dużą wytrzymałością, co sprawia, że można je bezpiecznie i łatwo transportować
 • Niezawodność – w ThinkPad stosowane są wysokiej jakości podzespoły, co wpływa na wydajność, ergonomię oraz kulturę pracy.

Lenovo ThinkPad – jak wybrać?

ThinkPad to laptopy biznesowe, choć nie oznacza to, że nie mogą służyć prywatnym użytkownikom. Jednak wybierając ten model do firmy lub dla pracownika warto zwrócić uwagę na:

 • Procesor – ważny wybór, by Twój komputer był jak najbardziej wielozadaniowy. Warto postawić na co najmniej czterordzeniowy procesor Intel Core i5 lub Intel Core i7 najnowszej, 11. generacji.
 • Pamięć RAM – odpowiada za prędkość działania, uruchamiania aplikacji i samego systemu. Jeśli zależy Ci na szybkim działaniu komputera wybierz laptopa z minimum 8 GB pamięci RAM.
 • Dysk twardy – największą szybkość odczytu i zapisu danych zagwarantuje Ci dysk SSD. Ponadto dysk ten charakteryzuje się cichą pracą oraz większą wytrzymałością
 • Bateria – w laptopie biznesowym to szczególnie ważny komponent. Nierzadko pracę wykonuje się w podróży czy na wyjazdach i wówczas bardzo ważna jest pojemna bateria, która pozwoli na kilkugodzinne korzystanie z laptopa bez konieczności ładowania. Warto również zwrócić uwagę na energooszczędność procesora oraz wydajność chłodzenia