Laptopy z Intel Core i5

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Laptopy z procesorem InTel Core i5

Laptopy z procesorem Intel Core i5 to sprzęty, które śmiało możemy zakwalifikować do niezawodnych. Co więcej, komputery z takim procesorem są wszechstronne – dobrze sprawdzają się w biznesie, gamingu, a także w codziennym zastosowaniu. Jak wybrać laptop z procesorem Intel Core i5?

Procesor Intel Core i5

To zdecydowanie najczęściej wykorzystywane procesory w laptopach i komputerach. Są cenione zwłaszcza za wysoką wydajność oraz uniwersalność. Cieszą się szczególną popularnością wśród użytkowników domowych oraz graczy, ponieważ oferują jeden z lepszych stosunków ceny do wydajności.

Jak wybrać laptop z procesorem Intel Core i5

Choć laptopy z takim procesorem mogą mieć szerokie zastosowanie, to dla każdego przeznaczenia muszą być spełnione inne warunki. Na rynku dostępnych jest wiele modeli laptopów z procesorem Intel Core i5, dlatego też warto zwrócić uwagę na bardziej szczegółowe oznaczenie. Oprócz typu procesora (Intel Core i5) w specyfikacji znajdziesz też oznaczenie modelu. To pięć kolejnych znaków po nazwie typu procesora, które oznaczają:

 • Generację procesora - pierwsza cyfra – im wyższa, tym lepiej
 • Wydajność procesora - trzy kolejne cyfry – im wyższe, tym lepiej
 • Przeznaczenie procesora - na przeznaczenie wskazuje znajdująca się na końcu litera

Jeśli chodzi o wydajność procesorów, warto zwrócić uwagę, że Intel Core i5 stosowany w laptopach do prac biurowych, nastawiony jest na mniejszy pobór energii, by przenośnie urządzenie mogło dłużej działać na baterii. Natomiast procesor Intel Core i5 dedykowany dla gracza będzie charakteryzował się wysoką wydajnością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybór laptopa z procesorem Intel Core i5 w dużej mierze zależy oczywiście od konkretnego układu – istotne są także inne podzespoły dobierane w zależności od potrzeb i przeznaczenia komputera.