Laptopy z GeForce RTX

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Laptopy z GeForce RTX

Zastanawiasz się, jaki laptop do gier kupić? Najlepszym wyborem będzie model z GPU GeForce RTX. Zastosowane w tych układach technologie zapewnią Ci niezawodność i ultrawydajność.

Laptop z GeForce RTX - dlaczego warto?

Laptop z układem graficznym NVIDIA GeForce RTX wiąże się z licznymi korzyściami. Taki komputer doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku gamingu, ale także do pracy i nauki. Laptopy z GeForce RTX wykorzystują technologię ray tracingu oraz DLSS, co zapewnia najbardziej realistyczną grafikę oraz znacznie przyśpiesza działanie. Laptopy wyposażone w układy graficzne od RTX 3050, przez 3050 Ti, 3060, aż do 3070 czy 3080 gwarantują nam wszystko, czego potrzeba do nauki i pracy. W zależności od generacji karty RTX, laptopy będą zróżnicowane cenowo i pod względem wydajności.

Dla kogo laptop z RTX 3050?

Laptopów wyposażonych w karty NVIDIA GeForce RTX jest na rynku ogrom. Każdy producent oferuje zróżnicowane modele, dzięki czemu użytkownik z pewnością dostosuje sprzęt do własnych potrzeb. Topowe układy, takie jak RTX 3070 czy RTX 3080 nie znajdują miejsca na kompromisy i są przeznaczone do najbardziej skomplikowanych zadań. RTX 3050 będzie natomiast dobrym wyborem dla mniej wymagających użytkowników – GeForce RTX 3050 to najbardziej podstawowy układ autorstwa NVIDIA, który oferuje nieco niższą wydajność.

Laptop z RTX 3060

Laptop z RTX 3060 to propozycja dla graczy, którzy szukają układu dostępnego w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie przyzwoitej wydajności. RTX 3060 to układ ze średniej półki cenowej, a więc nie zapewni rozgrywki na najwyższych ustawieniach graficznych we wszystkich tytułach. Nie oznacza to jednak, że wydajność karty nie zadowoli wielu graczy. Laptopy z tym układem są korzystne cenowo, a jednocześnie w pełni wykorzystują potencjał układu graficznego i oferują wydajność w zupełności wystarczającą do zabawy w wielu nowych grach.