Laptopy uniwersalne do domu

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

LAPTOP do domu

Laptopy to urządzenia mobilne, ale wielu użytkowników rzadko wykorzystuje możliwość przewożenia swojego sprzętu i korzysta z niego głównie w domu. Jeśli więc na co dzień pracujesz przy notebooku stacjonarnie, to warto zdecydować się na laptopa z większą matrycą, który z pewnością zapewni komfort użytkowania. Możesz więc skupić się na rozmiarze 15 lub nawet 17 cali.

Jakie cechy powinien posiadać laptop do domu?

Przy wyborze laptopa nie możesz zapomnieć o parametrach podstawowych podzespołów: procesora, pamięci RAM i dysku. W warunkach domowych dobrze sprawdzi się laptop z czterordzeniowym procesorem oraz 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD. Taki zestaw umożliwi wygodną naukę czy pracę biurową, a także sprawdzi się w zadaniach multimedialnych. Jeśli notebook ma służyć Ci przede wszystkim do zdalnej pracy czy nauki, to warto również zwrócić uwagę, by był on wyposażony w dobrą kamerę oraz mikrofon.

Jeżeli natomiast domowy laptop ma służyć do gier, to koniecznie powinien być wyposażony w dobry procesor i mocną, dedykowaną kartę graficzną, a także posiadać dużą ilość pamięci RAM, pojemny dysk oraz efektywne układy chłodzenia.

Laptop do domu – na jaką markę się zdecydować?

Laptop do domu to sprzęt uniwersalny. Przy wyborze urządzenia pamiętajmy, że będzie nam służył zarówno do oglądania filmów, przeglądania internetu, jak i do pracy, a czasami również do mniej wymagających gier. Marka laptopa nie powinna być tutaj wskaźnikiem decydującym. Warto raczej skupić się na jego funkcjonalności, którą dobrać powinieneś według głównego przeznaczenia laptopa.

Laptopy Lenovo, Asus, czy Dell wyposażone w te same podzespoły będą oferowały zbliżoną wydajność. Różnice będą związane głównie wyglądem i jakością zastosowanych materiałów.