Laptopy 4K

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Laptop 4K

4K to najwyższa rozdzielczość stosowana obecnie w przenośnych komputerach. Laptopy 4K cechują się najlepszą jakością obrazu, szczegółowością i wysokim nasyceniem kolorów.

Laptop 4K – zalety i wady

Rozdzielczość jest jedną z podstawowych cech, na którą zwracamy uwagę przy zakupie komputera. Im jest ona wyższa, tym lepszą jakość obrazu zyskujesz. Jakość na możliwie najwyższym poziomie zapewnia obecnie laptop 4K. Taka rozdzielczość oznacza idealny kontrast i doskonałą ostrość.

Posiadacze laptopa 4K powinni jednak dobrać do niego odpowiednią kartę graficzną, od której zależała będzie jakość wyświetlanego obrazu. Przy wyborze karty graficznej, należy zwrócić uwagę, by była ona kompatybilna z resztą podzespołów laptopa.

Warto również pamiętać, że laptop 4K wiąże się z szybszym zużyciem baterii, co spowodowane jest bardzo dużą ilością wyświetlanych na ekranie pikseli. Ponadto, decydując się na zakup laptopa 4K, powinieneś liczyć się z wysoką ceną tego komputera.

Laptop 4K – kiedy warto go kupić?

Laptop z rozdzielczością 4K, mimo dużego komfortu, nie zawsze jest dla nas konieczny. Jeśli komputer ma służyć ci wyłącznie do codziennych, prywatnych lub biurowych czynności, wystarczający okaże się laptop Full HD, który również zapewni ci zadowalający obraz w dużo niższej cenie.

Laptop 4K świetnie sprawdzi się natomiast osobom, dla których najlepsza jakość obrazu to jedna z ważniejszych cech. Taki zakup warto więc rozważyć np. w przypadku montażystów wideo, grafików czy fotografików. Będzie to dobre rozwiązanie także dla miłośników filmów i seriali.