Laptopy 4K

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Laptop 4K UHD

Rozdzielczość jest jedną z podstawowych cech, na którą zwracamy uwagę przy zakupie laptopa. Im jest ona wyższa, tym lepszą jakość obrazu zyskujesz. 4K (3840 x 2160 pikseli) to najwyższa rozdzielczość stosowana obecnie w laptopach. Decydując się na zakup laptopa 4K powinieneś zwrócić uwagę na zastosowaną kartę graficzną. W tańszych modelach ten element może okazać się najsłabszym ogniwem i nie pozwoli w pełni wykorzystać potencjału matrycy 4K na przykład w grach.

Warto również pamiętać, że laptop 4K wiąże się z szybszym rozładowaniem baterii, co spowodowane jest bardzo dużą ilością wyświetlanych na ekranie pikseli. Ponadto, decydując się na zakup laptopa Ultra HD, powinieneś liczyć się z wysoką ceną zakupu.

Laptop 4K – kiedy warto go kupić?

Laptop z rozdzielczością 4K, nie jest dla każdego. Jeśli komputer ma służyć Ci wyłącznie do codziennych czynności takich jak przeglądanie internetu, czy rozmowy ze znajomymi, wystarczający okaże się laptop Full HD, który również zapewni Ci szczegółowy obraz w dużo niższej cenie.

Laptop UHD świetnie sprawdzi się natomiast osobom, dla których najlepsza jakość obrazu i duża powierzchnia robocza to jedna z ważniejszych cech. Taki zakup warto więc rozważyć np. w przypadku montażystów wideo, grafików, a przede wszystkim graczy. Będzie to dobre rozwiązanie także dla miłośników filmów i seriali.