Laptopy z przekątną 14"

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Laptop 14 cali

Laptop 14 cali jest jednym z popularniejszych wśród komputerów przenośnych. Notebooki z przekątną 35,8 cm (14 cali) są bardzo uniwersalne. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom dostarczają dużej wygody, a przy tym posiadają dość wydajne podzespoły, które z powodzeniem spełnią wiele oczekiwań.

Dla kogo laptop 14 cali?

Mobilność to główna zaleta laptopów. W odróżnieniu od laptopów 15,6 czy 17,3, notebooki 14 cali oferują większą swobodę przenoszenia przy zadowalających osiągach. Z łatwością skorzystasz z takiego laptopa w podróży czy kawiarni. Jednak laptop z przekątną 14 cali nie wszędzie sprawdzi się idealnie. Przede wszystkim nie jest to dobry wybór dla gamingu czy do oglądania filmów. Natomiast niewielkie rozmiary komputera pozwalają na swobodną pracę w terenie - dzięki mniejszemu wyświetlaczowi wydłuża się czas pracy na baterii. Czternastko calowe laptopy są również dobrym rozwiązaniem dla uczniów oraz studentów, a także dobrze sprawdzają się w przypadku prac biurowych.

Laptop 14 cali dla grafika

Przekątna 14 cali może nie daje najwyższego komfortu przy pracy w programach graficznych, ale za to jest dużym udogodnieniem jeśli dużo pracujesz na wyjazdach. Rozmiar laptopa w przypadku pracy grafika jest oczywiście bardzo ważny, jednak skupić się należy przede wszystkim na jego parametrach. Najważniejsze parametry laptopa, na które należy zwrócić uwagę przy projektowaniu graficznym to:

 • System operacyjny
 • Procesor
 • Pamięć (RAM)
 • Rodzaj dysku
 • Karta graficzna
 • Matryca

Laptop 14 cali do biura

Laptop do biura nie musi charakteryzować się niezwykle wydajnymi podzespołami. Takie notebooki znaczenie różnią się np. od komputerów gamingowych czy przeznaczonych do obsługi multimediów. Ważna jest tutaj natomiast mobilność, szybki dysk oraz liczne złącza. Czternastocalowe laptopy są dobrym wyborem dla pracowników biurowych przede wszystkim ze względu na ich lekkość i łatwość w transportowaniu. Laptopy 14 cali zapewnią pożądaną wydajność w pracy bez przepłacania za osiągi, a ponadto oferują długi czas pracy na baterii oraz wygodną klawiaturę z częścią numeryczną.