Seria HP 15

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Kategorie
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

HP 15

HP 15 to seria laptopów ekonomicznych i uniwersalnych. Jego celem jest dostarczenie użytkownikowi możliwości wygodnego przeglądania internetu, korzystania z multimediów, używania programów oraz mniej wymagających gier. Wyświetlacz o przekątnej 15,6” powinien sprawdzić się przy każdej z wymienionych czynności, dając pełną satysfakcję z użytkowania urządzenia. W laptopie znajdują się głośniki stereofoniczne, a za komunikację z internetem odpowiada wbudowana karta WiFi. HP 15 działa pod kontrolą 64-bitowej wersji systemu Windows 10 Home.

Zalety HP 15:

 • wydajne podzespoły,
 • wyświetlacz antyrefleksyjny,
 • możliwość rozszerzenia RAM do 32GB,
 • USB w wersji 3.1.

HP 15 - Front

Wydajne podzespoły

Wydajne podzespoły

Laptop HP 15 korzysta z podzespołów wysokiej jakości. Jednostką centralną, w zależności od wariantu może być model z rodziny Core w wersji i3 lub i5, bądź Celeron w wersji N3060 lub N3710. Każdy ma możliwość pracy w trybie Turbo, zwiększającym częstotliwość taktowania w sytuacji zapotrzebowania na dużą moc obliczeniową. Dlatego nawet podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie laptop HP 15 powinien działać płynnie.

Wyświetlacz antyrefleksyjny

Wyświetlacz antyrefleksyjny

Laptop HP 15 został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 15,6”. W zależności od wybranego wariantu, jego natywna rozdzielczość może wynosić 1920x1080 lub 1366x768 pikseli. W obydwu przypadkach powinno umożliwić to wyraźne wyświetlenie każdego detalu oraz właściwe nasycenie i głębię kolorów. Użytkownik może zdecydować się na wersję z matrycą matową lub matrycą pokrytą specjalną powłoką antyrefleksyjną.

Pamięć RAM odpowiednia do zastosowania

Pamięć RAM odpowiednia do zastosowania

Laptop HP 15 występuje w wariantach z różnymi ilościami pamięci RAM. Może być to 4, 8, 16 lub 32GB. Dzięki temu możliwe jest wybranie urządzenia z odpowiednią ilością pamięci do planowanych zdań. RAM 4GB powinny wystarczyć do przeglądania Internetu i odtwarzania multimediów, większe ilości dedykowane są do korzystania z aplikacji, gier oraz takich czynności na laptopie HP 15, jak np. renderowanie materiałów wideo.

Dysk twardy dopasowany do potrzeb

Dysk twardy dopasowany do potrzeb

W HP 15 pracuje dysk twardy, na którym umieszczony został system operacyjny. W zależności od wybranego wariantu może być to tradycyjny dysk magnetyczny (HDD) lub dysk flash (SSD). Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach, dzięki czemu można dobrać model z ilością miejsca na dane dopasowaną pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Dostępne pojemności dysków SDD to 120GB, 128GB, 240GB, 480GB (SSD), a HDD to 500GB lub 1TB.

Szybki transfer danych z urządzeń zewnętrznych

Szybki transfer danych z urządzeń zewnętrznych

HP 15 jest wyposażony w moduł Bluetooth, który umożliwia parowanie laptopa z innymi urządzeniami, jak np. smartfony czy tablety. Pozwala to na transfer danych w obie strony. Szybką wymianę plików drogą przewodową umożliwiają umieszczone w obudowie laptopa porty USB w wersji 3.1. Ponadto wbudowany w HP 15 czytnik pozwala na odczytanie zawartości kart pamięci typu SD.

HP 15 z Windows 10 Home 64-bit

HP 15 z Windows 10 Home 64-bit

Laptop HP 15 działa pod kontrolą system operacyjnego Windows 10 Home w wersji 64-bit. Umożliwia to optymalną współpracę ze wszystkimi podzespołami, co powinno przełożyć się na wydajność urządzenia. System umożliwia dużą personalizację i przystosowanie pod swoje własne potrzeby. Oferuje także szereg wbudowanych, użytecznych aplikacji – zaczynając od notatnika, kończąc na odtwarzaczu multimedialnym.