Pady do Xbox ONE

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pad Xbox One

Pad to akcesorium, od którego w dużej mierze zależy jakość naszej gry. Czym charakteryzują się pady do Xbox One? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Wybór pada ma znaczenie

Platforma Xbox One to jedna z najpopularniejszych urządzeń do grania od Microsoftu. Choć rzeczywiście najczęściej kojarzy nam się z uruchamianiem gier, to konsola służy do dużo szerszego zastosowania, jak oglądanie filmów, odtwarzania muzyki czy przeglądania zdjęć. Aby szeroko pojęta rozrywka była dla nas komfortowa, warto dobrze dobrać pada do Xbox One, który posłuży do sterowania platformą.

Pady do Xbox One – jak wybrać?

Jak w przypadku wielu akcesoriów, możesz zdecydować się na oryginalny pad do Xbox One od Microsoftu lub wybrać zamiennik innego producenta. Warto jednak rozważyć tę pierwszą opcję, ponieważ czasami niższa cena zamiennika może pociągać za sobą pewne jego wady. Niezależnie jednak od tego, czy pad do Xbox One będzie oryginalny, czy będzie to zamiennik, warto zawsze przemyśleć kilka podstawowych parametrów tego akcesorium:

 • Pad do Xbox One przewodowy czy bezprzewodowy - bezprzewodowość zwykle kojarzy nam się z dużą wygodą, ze względu na brak ograniczeń kablem, a także ze względu na porządek, który bez przewodów jest po prostu łatwiej utrzymać. Pamiętajmy jednak, że bezprzewodowe pady wymagają regularnego ładowania, które może okazać się często koniecznością przy intensywnym użytkowaniu
 • Uniwersalność pada do Xbox One - niektóre pady mogą wykorzystywać porty USB i technologię Bluetooth, dzięki czemu ich zastosowanie jest szersze – możesz wówczas parować pada nie tylko z Xboxem, ale również z innymi urządzeniami elektrycznymi
 • Konstrukcja pada do Xbox One - to bardzo ważne, by kontroler był po prostu wygodny w użytkowaniu. Zwróć uwagę na kształt i dopasowanie pada do dłoni, ale również na układ przycisków, które posiada. Odpowiednio dobrane urządzenie zapewni Ci swobodne sterowanie.