Pady do PlayStation 4

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

PAD do PS4 / PlayStation 4

PAD do PS4 jest kontrolerem niezbędnym do gry. Co prawda producenci dołączają do konsoli podstawowy, klasyczny Pad, ale przy profesjonalnej grze warto zastanowić się nad doborem modelu nowocześniejszego z większymi możliwościami technologicznymi. Jak wybrać Pad-a do PS4?

Pad do PS4 – jak wybrać?

Pad do PS4 to akcesorium służące do uruchamiania i sterowania gry. Mniej zaawansowanym graczom wystarczyć powinien Pad załączony do konsoli, ale profesjonaliści zapewne poszukują lepszych rozwiązań. Dostępne na rynku Pad-y oferują:

 • Różną liczbę przycisków funkcyjnych – im jest ich więcej, tym więcej możliwości ma gracz. Do ciekawych, dodatkowych funkcji należy przycisk „share”, który umożliwia publikowanie wyników w mediach społecznościowych.
 • Model przewodowy lub bezprzewodowy – wszelkie rozwiązania bezprzewodowe zyskują ogromną popularność. Nic dziwnego, bo nikt nie lubi nadmiaru plączących się kabli. Również Pad do PlayStation 4 może być bezprzewodowy, oferując wygodną grę bez ograniczeń kablem. Należy jednak zwrócić uwagę na czas pracy na baterii takiego modelu.
 • Wibrację – niektóre Pad-y do PS4 wyposażone są w funkcję wibracji, która sygnalizuję np. koniec rozgrywki lub odpadnięcie z gry.
 • Design – producenci oferują różne barwy Pad-ów, a także funkcję podświetlania. Dla miłośników gier, wygląd kontrolera również ma znaczenie.

Pad do PS4 – oryginał czy zamiennik?

Oryginalne Pad-y różnią się od zamienników przede wszystkim ceną. Będą one znacznie droższe, ale jeśli grasz profesjonalnie i decydujesz się na zakup lepszego Pad-a niż posiadasz w zestawie z konsolą, może nie warto oszczędzać. Na zamienników też oczywiście przeprowadzisz rozgrywkę, ale należy liczyć się z krótszą żywotnością Pad-a, krótszym czasie pracy na baterii oraz mniejszą czułością.