Routery z WiFi 6 (ax)

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Router z Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 to najnowsza generacja standardu sieci bezprzewodowej i następca Wi-Fi 5. Gwarantuje szybszy i stabilniejszy Internet na wielu urządzeniach jednocześnie.

Routery z Wi-Fi 6 zalety

Wi-Fi jest technologią umożliwiającą bezprzewodowy dostęp do Internetu. Od jego standardu zależy szybkość przesyłania danych, a więc prędkość naszego Internetu. Najnowsza generacja – Wi-Fi 6 oferuje prędkość przesyłania danych aż do 10 Gb/s. Ponadto Wi-Fi szóstej generacji dostosowane jest do pracy z wieloma urządzeniami, co sprawdza się zarówno w domu, jak i w dużych przedsiębiorstwach.

Większość z nas w domach Internet wykorzystuje już nie tylko na komputerze, ale także na licznych urządzeniach mobilnych – telefonach, tabletach. Mało tego coraz częściej Internet podłączany jest do pralek, lodówek czy nawet odkurzaczy. Również w firmach liczba urządzeń korzystających z transmisji bezprzewodowej to czasami dziesiątki i więcej. W takich warunkach świetnie radzi sobie Wi-Fi 6, które zapewni wszystkim użytkownikom szybki i stabilny Internet.

W przypadku Wi-Fi 6 wzrasta również przepustowość. Dzięki technologii MIMO (Multiple Input / Multiple Output) możliwe jest wykorzystywanie wielu anten, co sprawia, że router z Wi-Fi 6 może przesyłać równocześnie kilka strumieni danych, a to zwiększa przepustowość łącza.

Dlaczego warto wybrać router z Wi-Fi 6?

Router z Wi-Fi 6 to wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Gwarantuje szybką i wydajną łączność oraz dużo większy zasięg sygnału. Router z Wi-Fi 6 pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu w każdym pomieszczeniu domu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego routera?

 • Liczba portów (USB, LAN, WAN)
 • Liczba anten
 • Częstotliwość pracy
 • Szybkość Zasięg