Office 2021

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Microsoft Office 2021

Microsoft Office 2021 to kolejna wersja pakietu biurowego dedykowana użytkownikom domowym oraz firmom. Najnowsza edycja oferuje szereg narzędzi przydatnych do pracy i nauki.

Office 2021 – które aplikacje zawiera?

Microsoft Office 2021 w przeciwieństwie do Microsoft 365 jest produktem jednorazowego zakupu. Decydując się na tę wersję pakietu biurowego, otrzymujesz dożywotnią (wieczystą) licencję. Użytkownicy Office 2021 będą otrzymywali aktualizacje pakietu biurowego, jednak tylko w ramach tej wersji. Funkcje dodane w przyszłych edycjach Microsoft Office będą dla nich niedostępne. Office 2021 oferuje zestaw znanych i sprawdzonych aplikacji w nowej wersji. W zależności od wybranego pakietu są to:

 • Office 2021 Home & Student: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Teams
 • Office 2021 Home & Business: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Teams
 • Office 2021 Professional: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, Teams

Office 2021 – Word, Excel, PowerPoint w nowym wydaniu

Microsoft dodał do pakietu Office 2021 m.in. ciemny widok, który był dotąd znany z pakietów biznesowych. Oprócz tego znajdziemy nowe funkcje w arkuszu kalkulacyjnym - Excel 2021 dla systemu Windows. Analizowanie danych stanie się łatwiejsze dzięki tablicom dynamicznym, funkcji XLOOKUP i LET.

Ulepszenia dotyczą również edytora tekstu Word, który wzbogacony został o nowe narzędzie na karcie rysowanie - gumka punktowa, linijka i “lasso”.

Dzięki Office 2021 tworzenie prezentacji multimedialnych staje się również łatwiejsze. PowerPoint 2021 dla systemu Windows umożliwia tworzenie i prezentowanie atrakcyjnych treści dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak odtwarzanie odręczne, ulepszone nagrywanie pokazu slajdów, nowe media z kolekcji Office Premium Creative Content oraz nowe narzędzia karty rysowanie.

Office 2021 – na jakie systemy?

Użytkownicy indywidualni mogą kupić pakiet Microsoft Office 2021 dla systemu Windows i na komputery Mac. Warto jednak pamiętać, że pakiet Office 2021 można zainstalować tylko na jednym komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 11 lub na komputerze Apple z jedną z trzech najnowszych wersji systemu macOS.