Windows 11

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Windows 11

Microsoft Windows jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na laptopy i komputery stacjonarne. Najnowszą wersją „okienek” jest obecnie Microsoft Windows 11.

Microsoft Windows 11 – nowy interfejs

Ogromną zaletą i powodem, dla którego większość użytkowników decyduje się właśnie na Microsoft Windows jest jego uniwersalność i prostota instalacji, dzięki której system można używać na laptopach różnych producentów. Następca „dziesiątki” wprowadził wiele zmian w funkcjach systemowych, ale również w samym interfejsie, co czyni go jeszcze wygodniejszym. Jedną z nowości jest przearanżowany pasek zadań. W poprzednich wersjach Windowsa „menu start” widniał zawsze w lewym dolnym rogu. Użytkownicy „jedenastki” znajdą go natomiast w centralnej części paska zadań.

Windows 11, a oszczędność baterii

W Windows 11 zadbano także o oszczędność baterii, co jest szczególnie ważne dla użytkowników laptopów. Microsoft zastosował w „jedenastce” technologię Dynamic Refresh Rate (DRR) odpowiedzialną za płynne zarządzanie częstotliwością odświeżania obrazu w zależności od tego, co robisz na komputerze. Powoduje to zrównoważenie wydajności i zużycia energii.

Aplikacje na Androida w Windows 11

Kolejną funkcją, która wyróżnia Windows 11 od pozostałych wersji jest możliwość uruchamiania aplikacji dedykowanych dla systemu Android. Co ważne, nie pobierzemy ich ze sklepu Google Play. Aby skorzystać z tej funkcji konieczne jest skorzystanie z Amazon Appstore.

Microsoft Windows 11 – dla jakich komputerów?

Czy na każdym komputerze można zaktualizować system do Windows 11? Microsoft podał minimalne wymagania sprzętowe dla „jedenastki”. By najnowszy system działał na Twoim komputerze, konieczny będzie m.in.:

 • Procesor: 1 GHz lub szybszy, co najmniej dwurdzeniowy
 • Pamięć RAM: 4GB lub więcej
 • Miejsce na dysku: 64 GB lub więcej
 • TPM - Trusted Platform Module (TPM) w wersji 2.0.

Jeżeli Twoje urządzenie nie spełnia tych wymagań, zainstalowanie na nim systemu Windows 11 może okazać się niemożliwe. W takim przypadku konieczne będzie rozważenie zakupu nowego komputera. Jeśli nie masz pewności, czy Twój sprzęt spełnia te wymagania, możesz to sprawdzić u producenta.