Smartwatche dla dzieci

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Smartwatch dla dziecka

Smartwatch dla dziecka to nowoczesny zegarek, którego funkcje nie ograniczają się jedynie do wskazywania godziny. Inteligentne urządzenia pozwalają na zlokalizowanie dziecka za pośrednictwem nadajnika GPS lub nawet – jeśli wybierzesz smartwatch na kartę SIM - prowadzenie rozmowy głosowej.

Smartwatch dla dziecka – wygodna alternatywa telefonu

Telefony i smartfony nie są już jedynymi urządzeniami, dzięki którym szybko skontaktujesz się ze swoją pociechą. Smartwatche dla dzieci to wygodne gadżety, zapinane na nadgarstku jak tradycyjne zegarki. Dzięki ich funkcjonalnym cechom możesz być w stałym kontakcie z dzieckiem, a przy tym nie martwić się o to, że urządzenie zostanie zgubione lub zniszczone.

Jakie funkcje powinien mieć  smartwatch dla dziecka?

W zależności od modelu, smartwatch dziecięcy może posiadać szereg funkcjonalnych cech. W przypadku najmłodszych użytkowników warto zwrócić uwagę na obecność nadajnika GPS, który umożliwi Ci kontrolowanie miejsca pobytu Twojej pociechy. Smartwatche dedykowane dzieciom umożliwiają także tworzenie geosiatki, czyli wyznaczonego przez Ciebie terenu, w którym może poruszać się dziecko. Jeśli znajdzie się poza tym obszarem, automatycznie otrzymasz powiadomienie na swoim telefonie. Ponadto w każdej chwili możesz połączyć się z kamerą i głośnikiem gadżetu, a instalując kartę SIM, umożliwisz dziecku wykonywanie i odbieranie połączeń bezpośrednio z zegarka.

Smartwatch dla dziecka - na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przy wyborze smartwatcha dla dziecka warto zastanowić się także nad pojemnością baterii. Najlepiej, by urządzenie dla Twojej pociechy wyposażone było w pojemną baterię - co najmniej 400 mAh. Możesz również zdecydować się na wodoszczelną obudowę, która uchroni smartwatcha przed zalaniem. Producenci pozostawiają nam także wybór w materiale wykonania – opaska smartwatcha może być gumowa lub silikonowa.

Dziecięcy smartwatch to nie tylko kontrola rodzicielska

Smartwatch dla dziecka to też wiele dodatkowych funkcji. Ten niewielki gadżet posłuży Ci nie tylko do kontroli rodzicielskiej, ale umożliwi również monitorowanie aktywności dziecka, czasu i jakości snu czy ustawianie alarmu, by Twoja pociecha już nigdy się nie spóźniła.

Dla starszego dziecka dobrze sprawdzą się smartwatche z szerokim wyborem funkcji sportowych i wbudowanym wyzwalaczem aparatu, dzięki któremu nastolatek może zrobić selfie. Starsze dzieci zadowoli też z pewnością kompatybilność z systemem Android i iOS oraz niebanalny design.