Lampy Philips Hue

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Inteligentna lampa Philips Hue

Aby móc w pełni korzystać z możliwości systemu inteligentnego oświetlenia - należy dobrać odpowiednie lampy Philips Hue. Ich oferta jest szeroka - pozwala na wybór lamp o różnym przeznaczeniu, kształcie oraz rozmiarze.

Jaką lampę Hue wybrać?

System Philips Hue możesz zainstalować właściwie w każdym pomieszczeniu domu – w pokojach dzieci, sypialni, salonie, a nawet w ogrodzie. Jednym z elementów, które musisz dobrać do systemu są inteligentne lampy Hue. Jeżeli chcesz umieścić lampę na zewnątrz, zwróć uwagę na odporność na warunki atmosferyczne. Dobrym wyborem będą dedykowane lampy ogrodowe Philips Hue dostępne w formie słupków, reflektorów oraz kinkietów.

Wybór inteligentnych lamp do pomieszczeń jest jeszcze większy:

 • Lampy stołowe i biurkowe
 • Lampy podłogowe
 • Lampy ścienne
 • Lampy sufitowe i wiszące

Ponadto poszczególne rodzaje lamp Philips Hue oferują różne rozmiary, kolory oraz kształty - prostokątne, okrągłe, podłużne. Możesz też dobrać odpowiedni materiał, z jakiego jest wykonana. Na rynku dostępne są lampy plastikowe, metalowe czy wykonane ze stali nierdzewnej. Ciekawym rozwiązaniem są bezprzewodowe lampy Hue, które z łatwością możesz przenosić. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu w lampę akumulatorowi.

Lampy Philips Hue - kolor i moc światła

Inteligentne lampy Philips Hue to także możliwość doboru barwy światła oraz natężenia. Wybierając odpowiednią lampę Hue, możesz cieszyć się nie tylko wszystkimi odcieniami bieli - od ciepłej po chłodną, ale także szesnastoma milionami kolorów dostępnymi w palecie. Co więcej za pomocą aplikacji możesz ustawiać natężenie światła - z łatwością je rozjaśnisz lub przyciemnisz, w zależności od okoliczności. Wstępnie zdefiniowane sceny pozwolą zmienić charakter oświetlenia jednym naciśnięciem lub komendą głosową.