Inteligentne taśmy LED

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Taśma LED

Inteligentne taśmy LED to wygodne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno jako walor dekoracyjny, jak i jako pomocnicze źródło światła. Dzięki ich elastyczności możesz oświetlić nawet trudno dostępne miejsca w domu oraz na tarasie czy w ogrodzie.

Taśmy LED – zastosowanie i montaż

Ogromną zaletą taśm LED jest ich elastyczność. Lampę w postali taśmy można zginać, wydłużać, a nawet przycinać, dzięki czemu światło możesz zamontować, gdzie tylko chcesz. W efektywny sposób oświetlisz blat, przestrzeń pod szafkami czy sprzęt audio-wideo. Inteligentne taśmy LED są również przystosowane do użytku zewnętrznego, co sprawia, że możesz nimi owinąć filary na ganku, drzewa albo poprowadzić je wzdłuż kwietników. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są w ułatwiającą montaż samoprzylepną taśmę klejącą. Dzięki temu z łatwością poradzisz sobie z zainstalowaniem oświetlenia. Wystarczy przytwierdzić taśmę to wybranej powierzchni oraz połączyć ją z zasilaczem i kontrolerem zawartym w zestawie. Na koniec podłącz zasilacz do źródła prądu i gotowe.

Inteligentne taśmy LED – zarządzanie

Taśmami LED możesz zarządzać bezprzewodowo z poziomu smartfonu czy tabletu. Wystarczy pobrać na urządzenie odpowiednią aplikację, by móc regulować jasność, intensywność oraz kolory światła. Możesz w ten sposób tworzyć nastrój dostosowany do okoliczności, ale również ułatwić sobie bezpieczne poruszanie się po domu w nocy. Zarządzanie oświetleniem odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Inteligentne taśmy LED Philips Hue umożliwią dodatkowo łączenie z inteligentnymi żarówkami oraz lampami, dzięki czemu możesz stworzyć cały system oświetleniowy.

Taśma LED RGB

Taśmy LED mogą świecić jednokolorowym światłem (mono) lub wieloma kolorami (RGB). Taśma RGB to taśma, w której jedna dioda emituje trzy kolory - czerwony, zielony i niebieski. Przy wykorzystaniu sterownika do taśm kolorowych możemy uzyskać całą paletę barw, dzięki czemu stworzymy doskonały nastrój na imprezę, w pokoju gamingowym czy na romantyczna kolację. Natomiast taśmy oznaczone RGBW dodatkowo oprócz trzech barw emitują jeszcze kolor biały.