Inteligentne lampy ogrodowe Philips Hue

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Inteligentna lampa ogrodowa Philips Hue

Inteligentne oświetlenie Philips jest przeznaczone nie tylko do domu, ale również na zewnątrz. Lampy ogrodowe Philips Hue oświetlą Twój taras, ogród czy werandę. To rozwiązanie doda nastroju w otoczeniu Twojego domu, a także zadba o komfort i bezpieczeństwo.

Co oferują lampy ogrodowe Philips Hue?

Lampy Philips Hue możesz zaprogramować tak, by światło witało Cię, gdy wracasz do domu. Hue oświetli Twój podjazd lub podwórko na podstawie lokalizacji Twojego smartfona. Możesz zdecydować, które lampy i jak długo będę się świecić. Oprócz tego, dzięki czujnikom ruchu, możesz skonfigurować lampy tak, by światła włączały się, gdy ktoś pojawi się na Twojej posesji. Dzięki temu łatwo zdemaskujesz intruza.

Poza bezpieczeństwem, lampy Philips Hue zadbają o wyjątkowy nastrój i nadadzą Twojemu ogrodowi atrakcyjności. Dzięki zastosowaniu systemu inteligentnego oświetlenia z łatwością dodasz uroku otoczeniu, dostosowując światła do okazji – przyjęcie dla znajomych, kolacja we dwoje czy wieczorny relaks. A to wszystko za sprawą możliwości doboru odpowiedniej barwy i intensywności światła. Każdego dnia możesz mieć nowe, wyjątkowe oświetlenie w ogrodzie i na tarasie.

Niskonapięciowe oświetlenie ogrodowe Philips Hue

Philips Hue oferuje dwa rodzaje lamp zewnętrznych:

 • Podłączane do standardowego napięcia sieciowego 230 V.
 • Niskonapięciowe, podłączane do dowolnego gniazda zewnętrznego za pośrednictwem transformatora (24 V). Dzięki temu, że produkty są zasilane niskim napięciem, są dużo bardziej bezpieczne w użyciu oraz łatwe w instalacji.

Kolekcja niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić Ci oświetlenie przestrzeni wokół domu. Możesz podłączyć kilka lamp ogrodowych do jednego zasilacza, podłączyć zasilacz do dowolnego standardowego gniazdka ściennego i gotowe! Możesz sterować ogrodowym oświetleniem z poziomu aplikacji na smartfonie. Ponadto lampy ogrodowe wyposażone są w długie przewody, co pozwala przeprowadzić kable, bez ograniczeń ze względu na odległość od gniazda. W razie potrzeby możesz dokupić zestaw przedłużający do maksymalnie 35 metrów.

Wszystkie lampy ogrodowe Philips Hue są stworzone z wysokiej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. W zależności od sposobu montażu możesz wybrać modele w klasie wodoodporności IP 44 lub 65.