Hulajnogi elektryczne

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Hulajnoga elektryczna

Hulajnogi elektryczne to świetny środek transportu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki wsparciu silnika nie wymagają nieustannego odpychania się, które nada im tempo. To właśnie sprawiło, że stały się jednym z popularniejszych pojazdów w miastach, będąc alternatywą dla roweru.


Maksymalne obciążenie hulajnogi
Wybierając hulajnogę elektryczną, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na wielkość maksymalnego obciążenia urządzenia. Odpowiednio dobrany do wagi użytkownika jednoślad daje większą gwarancję bezpieczeństwa. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ przekroczenie tego parametru grozi uszkodzeniem sprzętu lub trudnościami z poruszaniem się. Zwykle wartość maksymalnego obciążenia hulajnogi dla dorosłych mieści się w przedziale 100-120 kg.


Moc silnika i akumulatora
Zasada jest prosta - im większa moc, tym większą prędkość może osiągnąć pojazd. W przypadku hulajnogi dla dorosłych moc silnika powinna wynosić 250 W lub więcej, co pozwoli na osiągnięcie nawet 25 km/h. Parametr ten jest bardzo ważny przy wyborze hulajnogi dla dziecka, gdzie zalecane są słabsze silniki (do 12 km/h), które nie dadzą dziecku możliwości uzyskania niebezpiecznej prędkości.


Czas pracy i ładowania akumulatora
Dobierając moc akumulatora, ważne jest, aby określić przeznaczenie hulajnogi. Im mocniejszy akumulator, tym dłuższy maksymalny czas pracy na jednym naładowaniu i większy zasięg jednośladu. Jeśli będzie ona służyć, jako codzienny środek transportu powinna mieć znacznie większe możliwości niż sprzęt typowo do rozrywki. Pełne ładowanie akumulatora takiego pojazdu może trwać od 3 do 6 godzin.


Masa hulajnogi i łatwość jej składania
Te cechy mają bardzo istotne znaczenie w przypadku hulajnogi elektrycznej przeznaczonej do codziennego transportu, gdzie będzie ona wymagała przenoszenia np. przez schody czy w przypadku transportu w komunikacji miejskiej.


Średnica kół i typ opon
Rozmiar kół hulajnogi powinien być dopasowany do podłoża, na którym planujemy się nią przemieszczać. Średnica kół wynosząca 5 cali przeznaczona jest do płaskich powierzchni, natomiast do pokonywania wybojów czy niskich krawężników przeznaczone są koła o rozmiarze 8-8,5 cala. Warto pamiętać, że wielkość kół wpływa na masę całości pojazdu. Najczęściej stosowane są koła kauczukowe lub pompowane.


Cechy i funkcje dodatkowe
W zależności od indywidualnych potrzeb można również zwrócić uwagę na takie elementy dodatkowe jak: hamulec na tylne koło, siodełko, wyświetlacz, prędkościomierz czy dedykowana aplikacja. Istotne mogą być również elementy wspierające jej wytrzymałość jak: wodoodporność czy pokrowiec w zestawie.