Hulajnogi dla dorosłych

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Hulajnoga dla dorosłych

Hulajnogi dla dorosłych są coraz bardziej popularne, szczególnie w miastach, gdzie stały się alternatywą dla rowerów. Najczęściej wybierane są modele elektryczne, wyposażone w silnik. Pozwala to na wygodne i szybkie pokonywanie znacznych odległości. Dzięki temu sprawdzają się zarówno jako środek transportu, jak i sposób spędzania wolnego czasu. Wybierając hulajnogę, należy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.


W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie hulajnogi dla osoby dorosłej (powinno mieścić się w przedziale 100-120 kg). Kolejnym krokiem jest sprawdzenie mocy silnika, która decyduje o prędkości maksymalnej hulajnogi. Najlepsze modele potrafią rozpędzić się do 25 km/h, co pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście, ale też sporą frajdę z jazdy (co jest równie istotne).


Jeśli hulajnoga ma służyć jako nasz środek transportu (np. dojeżdżanie do pracy lub na uczelnię), to bardzo istotnym elementem jest jej akumulator. Decyduje bowiem o zasięgu jednośladu, czyli ile jesteśmy w stanie przejechać na jednym ładowaniu. Warto też sprawdzić jak długo trwa pełne naładowanie akumulatora hulajnogi. W zależności od modelu czas ten może wynosić od 3 do 6 godzin.


Znaczenie ma także sama konstrukcja hulajnogi. Niska waga oraz możliwość składania ułatwią transportowanie - w tramwaju, metrze, czy w bagażniku samochodu. Nie bez znaczenia jest również podłoże, na którym planujemy się przemieszczać. To od niego zależy wybór średnicy kół w hulajnodze. Do płaskich powierzchni wystarczą koła o średnicy 5 cali. Natomiast przy przemieszczaniu się na bardziej wymagających terenach (wyboje, wysokie krawężniki), zdecydowanie lepiej sprawdzą się większe koła o średnicy 8 lub 8,5 cala.


Hulajnogi dla dorosłych posiadają również szereg dodatkowych cech i funkcji, które w zależności od indywidualnych preferencji mogą zwiększyć wygodę użytkowania np. siodełko, dodatkowy hamulec na tylne koło, wyświetlacz, prędkościomierz, wodoodporność, czy dedykowana aplikacja mobilna.