Kijki do selfie

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Selfie Stick

Kijki do selfie to popularne i lubiane gadżety, które umożliwiają nam wygodne robienie zdjęć „z ręki”. Selfie stick pozwoli ująć na zdjęciu Ciebie i Twoich przyjaciół, a przy tym obejmie piękny nadmorski czy górski krajobraz. Jak wybrać selfie sticka?

Do czego jest selfie stick?

Selfie, czyli popularne „zdjęcia z ręki”, praktykowane są przez młodszych, starszych, celebrytów i osoby niepubliczne. To doskonała metoda na uwiecznienie ważnych wydarzeń, wycieczek czy spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Głównie chodzi o to, by zrobić zdjęcie bliskim i wciąż na tym zdjęciu być. Jednak ze względu na ograniczenia ręki fotografa, selfie nie zawsze są udane. Tutaj właśnie z pomocą przychodzą kijki do selfie, które potocznie możemy określić, jako przedłużenie ręki. Dzięki temu gadżetowi żadna pozująca do zdjęcia osoba nie zostanie ucięta, a krajobrazy będą widoczne.

Na rynku mamy obecnie wiele różnych – bardziej i mniej zaawansowanych selfie sticków. Jak wybrać najlepszy dla siebie?

Kijki do selfie – jaki wybrać?

Przy dzisiejszych możliwościach, gdy możemy robić dziesiątki zdjęć właściwie zawsze i wszędzie, kijki do selfie są niezwykle praktycznymi i przydatnymi gadżetami. W zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych, możemy wybierać spośród wielu modeli selfie sticków, które na różnym poziomie zaawansowania pozwolą nam wykonać piękne „zdjęcie z ręki”.

 • Najtańsze kijki do selfie to podstawowe modele, które działają w bardzo prosty sposób i w rzeczywistości są jedynie „przedłużeniem ręki”. To wysuwane kijki z uchwytem na telefon. Aby wykonać zdjęcie wystarczy włączyć aparat, uruchomić samowyzwalacz, umieścić telefon w uchwycie i pozować.
 • Nieco droższe kijki do selfie wykorzystują technologię bluetooth. To duże ułatwienie, ponieważ w tym przypadku nie musisz już ustawiać samowyzwalacza. Selfie sticka łączysz po prostu z telefonem, umieszczasz smartfon w uchwycie, a następnie kontrolujesz spust migawki za pośrednictwem przycisku, który znajdują się na rączce kija. Niektóre modele oprócz przycisku „robienia zdjęcia” mają dodatkowo także przyciski funkcyjne – przybliżanie i oddalanie.
 • Najbardziej zaawansowane – i tym samym najdroższe modele- posiadają dodatkowe udogodnienia, które wpływają na jakość zdjęć. Droższe kijki do selfie mogą być wyposażone w lampę pozwalająca lepiej doświetlić zdjęcie, a nawet praktyczne lusterko, stanowiące swego rodzaju podgląd zdjęcia, które chcemy wykonać. Ponadto możemy zdecydować się na selfie sticka z pilotem, za pomocą którego można całkowicie zdalnie zrobić zdjęcie.

Na co zwrócić uwagę wybierając kijek do selfie?

Niezależnie od poziomu zaawansowania selfie sticka, zawsze warto zwrócić uwagę na:

 • Długość po złożeniu i po rozłożeniu
 • Szerokość uchwytu na smartfon
 • Wagę
 • Maksymalne obciążenie
 • Minimalną i maksymalną wysokość roboczą
 • Jakość wykonania i materiały

Jeśli natomiast wybierasz bardziej zaawansowany selfie stick, rozważ również:

 • Sposób komunikacji ze smartfonem
 • Kompatybilność telefonu z kijkiem
 • Obecność dodatkowych funkcji - lusterko, pilot. Niektóre modele posiadają również funkcję power bank, dzięki czemu telefon znajdujący się w uchwycie, może być jednocześnie ładowany

Na koniec dobierz kijek zgodnie ze swoim gustem. Producenci oferują te gadżety w różnych kolorach i stylach.