Klocki LEGO Unikitty

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  {{::product.availability.message_info}}
  Dostawa gratis! Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Unikitty

LEGO Unikitty to zestawy klocków inspirowane serialem animowanym Unikitty, który jest emitowany w Polsce pod nazwą „Kicia Rożek”. W zależności od wybranego zestawu, będzie on zawierać odmienne akcesoria, figurki, pojazdy, lokacje i budowle znane z kreskówek. Zestawy z klockami składają się z ponad stu elementów, co daje dzieciom liczne możliwości tworzenia własnych scenariuszy zabaw. Wszystkie elementy i figurki są ze sobą w pełni kompatybilne i przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Zalety Klocki LEGO Unikitty:

 • łatwe do zbudowania,
 • dla chłopców i dziewczynek,
 • wierne odtworzenie postaci z serialu,
 • pojazdy i akcesoria z ruchomymi częściami.

Klocki LEGO Unikitty - Front

Klocki LEGO Unikitty - Łatwość budowania

Łatwe do zbudowania

LEGO Unikitty to zestawy zawierające klocki, które po złożeniu tworzą postacie, miejsca i pojazdy znane doskonale młodym miłośnikom tego zwariowanego serialu. Różnią się w zależności od wybranego zestawu, jednak wszystkie są łatwe do budowania, co powinno umożliwić kreatywną zabawę nawet sześciolatkom. Dlatego zarówno dziewczynki, jak i chłopcy mogą odtworzyć mały fragment parku i dom Misi Kwadrat, stanowisko DJ-a wraz z parkietem, czy laboratorium dr Lisiczki, gdzie będą odgrywać swoje ulubione sceny oraz zdarzenia z kreskówki.

Wierne odtworzenie postaci i pojazdów

W LEGO Unikitty wiernie odwzorowano wszystkie występujące w serialu postacie oraz używane pojazdy. W zależności od wybranego zestawu dziecko może cieszyć się jedną z dwunastu figurek – w tym samą Kicią Rożek i Księciem Piesio Rożkiem, samym Księciem wraz z jego charakterystycznym rowerkiem lub chmurkowym pojazdem Kici Rożek. Jeżeli posiada się co najmniej dwa zestawy z pojazdami, można zmieniać prowadzące je postacie, co zwiększa możliwości tworzenia przez dziecko własnych przygód serialowych bohaterów.

Klocki LEGO Unikitty - Postaci i pojazdy

Klocki LEGO Unikitty - Pojazdy i akcesoria

Pojazdy i akcesoria z ruchomymi częściami

Zarówno pojazdy, jaki i akcesoria znajdujące się w zestawach LEGO Unikitty, mają swoje ruchome elementy. W zestawie z DJ-em jest to ruchomy parkiet i tort na wózku z kółkami, chmurkowy pojazd ma obracające się śmigło i dwa miotacze, z których wystrzeliwuje się specjalne klocki, rowerek Księcia wyposażono w podobny miotacz i obracające się koło do koszykówki zamiast przedniego koła, a w laboratorium można znaleźć ruchome, robotyczne ramiona, skaner błyszczącej materii z działającym taśmociągiem oraz przechylany stół do badań.

Kompatybilność wszystkich zestawów

Wszystkie zestawy LEGO Unikitty są ze sobą w pełni kompatybilne. Dlatego elementy z jednego można łączyć z klockami z innych, co pozwala na tworzenie niezliczonej ilości kombinacji i konstruowanie nowych miejsc, lub modyfikację już istniejących, a także wzbogacanie zabawy o nowe elementy. Wpływa to pozytywnie na rozwój wyobraźni dziecka oraz jego zdolności manualne. Figurkami można wymieniać się ze znajomymi, dzięki czemu dziecko ma okazję stworzyć ich pełną kolekcję. Gdy nie są używane, mogą stanowić estetyczną ozdobę pokoju dziecięcego.