Klocki LEGO The Movie 2

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO The Movie 2

Seria LEGO The Movie 2 to kilkanaście zestawów popularnych klocków inspirowanych animowaną komedią dla młodszych widzów. Poszczególne pakiety są bardzo mocno zróżnicowane pod kątem trudności, zatem nie ma przeszkód, aby ich montaż sprawił wiele przyjemności również starszym konstruktorom. Można tu wymienić na przykład zestaw LEGO The Movie 2 Witajcie w Apokalipsburgu!, który zawiera aż 3178 elementów i przeznaczony jest dla osób od 16 roku życia. Z kolei dla dużo młodszych dzieci można wybrać takie pozycje jak: Warsztat Emmeta i Benka lub Pudełko konstruktora Królowej Wisimi! Zestawy można łączyć ze sobą w zabawie. Ponadto niektóre z elementów pojazdów czy budowli posiadają ruchome części, a same klocki konstrukcyjne świetnie odwzorowują świat znany z ekranizacji The Movie.

Zalety klocków LEGO The Movie 2:

  • kilkanaście zestawów do wyboru,
  • możliwość modyfikacji i łączenia,
  • różne poziomy trudności,
  • zajmująca zabawa.

Klocki LEGO The Movie 2 - Front

Klocki LEGO The Movie 2 - Zestawy do wyboru

Kilkanaście zestawów do wyboru

Dostępne pakiety klocków LEGO The Movie 2 zawierają figurki oraz budowle i pojazdy dobrze znane z popularnej części filmu animowanego LEGO Przygoda 2. Łącznie do wyboru jest aż dziewiętnaście zestawów, z których można stworzyć wiele miejsc w których rozgrywa się akcja komedii. Miłośnicy ekranizacji odnajdą w poszczególnych pakietach nie tylko główne postacie, którymi są Emmet, Lucy, Kicia Rożek, ale także ciekawe pojazdy, jak Rexplorer, Trójkołowiec Stalowobrodego czy Autobus imprezowy. Każda z pozycji odpowiada różnym wątkom z filmu, a dzięki klockom o odpowiednich kształtach oraz wzornictwie, pakiety bardzo dobrze odzwierciedlają oryginalne postacie i konstrukcje.

Możliwość modyfikacji i łączenia

Jedną z zalet konstrukcyjnych klocków LEGO The Movie 2 jest ich przemyślany projekt, który nie tylko odtwarza daną postać czy mapę, ale również uwzględnia ewentualne modyfikacje. Niektóre z zestawów posiadają ruchome elementy, które można wykorzystać w zabawie. Przykładem może być komplet Warsztat Emmeta i Benka, gdzie znajduje się projekt statku kosmicznego z odczepianym łazikiem. Z kolei w zestawie LEGO Movie Pudełko konstruktora Królowej Wisimi można zbudować tematyczną postać na kilkanaście różnych sposobów, co zdecydowanie pobudzi wyobraźnię nawet najmłodszych konstruktorów. Ponadto zestawy klocków dają się łączyć, dzięki czemu można zbudować sporą część świata z popularnego filmu The Movie 2.

Klocki LEGO The Movie 2 - Modyfikacja i łączenie

Klocki LEGO The Movie 2 - Poziomy trudności

Różne poziomy trudności LEGO The Movie 2

Choć animowany film The Movie 2 jest przeznaczony głównie dla dzieci, to już same zestawy klocków LEGO The Movie 2 mogą trafić również w gusta dużo starszych konstruktorów. Wszystko za sprawą różnego poziomu trudności poszczególnych pakietów, a także ilości i wielkości samych elementów konstrukcyjnych. Podstawowe zestawy zawierają od kilkudziesięciu elementów, które dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Bardziej zaawansowane opcje zawierają po kilkaset klocków konstrukcyjnych, dzięki czemu trafią w gusta nieco starszych odbiorców. W serii LEGO The Movie 2 znajdują się również zestawy, które wymagają dużo większej uwagi podczas montażu, poprzez swoją złożoność projektu oraz dostępności kilku tysięcy elementów.

Kreatywna zabawa

Składanie poszczególnych zestawów klocków LEGO z serii The Movie 2 będzie przyjemną i wciągającą zabawą, która wspiera rozwój kreatywnego myślenia. Budowanie ulubionych postaci czy budowli z popularnego filmu z pewnością będzie zajmującą rozrywką dla całej rodziny. Po złożeniu pakietu, konstrukcje mogą stać się kolekcjonerskimi gadżetami lub być używane w zabawie.

Klocki LEGO The Movie 2 - Kreatywna zabawa