Klocki LEGO Technic

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  {{::product.availability.message_info}}
  Dostawa gratis! Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Technic

Klocki LEGO Technic umożliwiają budowanie realistycznych, solidnych pojazdów i maszyn, które jeżdżą jak prawdziwe. Zestawy przeznaczone są dla dzieci powyżej 7 lat.

Zalety klocków LEGO Technic:

 • solidnie wykonane,
 • rozwijają i uczą,
 • pobudzają wyobraźnię,
 • dla różnych grup wiekowych.

Klocki Lego

LEGO Technic - przykładowa konstrukcja

Solidnie wykonane

Klocki są wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki solidnemu wykonaniu służą przez długie lata. Wszystkie modele cechują się dużą różnorodnością funkcji, są również bezpieczne podczas zabawy. Producent dołożył wszelkich starań, aby produkowane zestawy były kreatywne oraz porządnie wykonane.

Rozwijają i uczą

LEGO Technic to klocki, które pozwalają budować wielofunkcyjne pojazdy i maszyny na co dzień oglądane w realnym świecie, także modele zdalnie sterowane. Zestawy wyposażone są w ośki i elementy z nimi współpracujące, m.in. silniki, siłowniki, przekładnie, pneumatyczne podwozia i wiele innych elementów, dzięki którym dzieci uczą się jak jest skonstruowana oraz jak działa dana maszyna. Młodzi inżynierowie mogą dzięki temu poczuć świat realnej techniki.

LEGO Technic - przykładowy zestaw

LEGO Technic - jedna z konstrukcji

Pobudzają wyobraźnię

Duży wybór zestawów oraz szerokie możliwości budowania poszczególnych egzemplarzy sprawiają, że dziecko nigdy się nie nudzi. Klocki zapewniają wielogodzinną zabawę, w której dziecko pobudza swoją wyobraźnię wymyślając różne historie i opowiadania, a także rozwija zdolności manualne. Dodatkowym atutem jest możliwość przerobienia każdego pojazdu na inny, co zwiększa atrakcyjności zabawy i sprawia, że klocki tak szybko się nie znudzą dziecku.

Przeznaczone dla różnych grup wiekowych

Zestawy LEGO Technic są wyzwaniem zarówno dla małych dzieci, jak i młodzieży. Młodzi konstruktorzy mają do dyspozycji przeróżne mechanizmy, chociażby zawieszenie pneumatyczne, napędy na cztery koła, automatyczne drzwi, a także silniki tłokowe i wiele więcej. Zabawki dedykowane są dla osób powyżej 7 lat, będą świetną zabawą zarówno dla młodych, jak i starszych konstruktorów, przyniosą również frajdę nie jednemu dorosłemu.

LEGO Technic to idealny zestaw dla młodych majsterkowiczów, którzy poszukują prawdziwych wyzwań, skomplikowanych mechanizmów oraz długich godzin składania klocków. Każda skonstruowana maszyna ma realistyczny wygląd, a dzięki uzupełnianiu np. o silnik może jeździć jak prawdziwy pojazd. Klocki LEGO to także doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci.