Klocki LEGO Star Wars

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Star Wars

Jesteś fanem legendarnych Gwiezdnych Wojen, lub chcesz zarazić swoje młodsze dziecko wspólną pasją? A może marzy ono o wyjątkowych gwiezdnych przygodach? Z odległej galaktyki przybywa LEGO® Star Wars™. Poznaj zarówno dobrze znane postacie i statki z filmów, odkryj też zupełnie nowe, nieznane statki kosmiczne z uwielbianego przez tak wiele osób świata Gwiezdnych Wojen. Kolekcja powstała z myślą zarówno o fanach tej serii filmów, ale także i osobach interesujących się motywami science fiction opartymi o historie kosmiczne.

Zalety klocków LEGO Star Wars:

  • doskonała jakość wykonania
  • bardzo duży wybór postaci i statków kosmicznych
  • szerokie możliwości zabawy
  • rozwiń swoją wyobraźnię

Klocki LEGO

LEGO Star Wars - przykładowa figurka

Doskonała jakość wykonania

Firma LEGO to prawdziwa legenda świata zabawek. To firma, której początki sięgają 1932 roku, a co za tym idzie, znają ją pokolenia, które wychowały się na zabawkach tej firmy. Obecnie koncern LEGO posiada około 70% udziałów w światowym rynku klocków, co oznacza że w wielu domach na całym świecie przeważnie każde dziecko miało styczność z tą marką produktów. Firma nie odniosła sukcesu tylko ze względu na kreatywne podejście do rynku, ogromnym nieograniczonym możliwościom budowy wszelkiego rodzaju konstrukcji, ale co bardzo istotne – jakości. To jakość jest bardzo ważnym symbolem tej korporacji. Klocki mogą być używane przez wiele wiele lat, a nawet przekazywane z dziecka na dziecko i nadal będzie można z nich budować wszelkiego rodzaju konstrukcje.

Bardzo duży wybór postaci i statków kosmicznych

Kolekcja klocków LEGO Star Wars to różne możliwości zakupu postaci i maszyn kosmicznych. W każdym pudełku znajdują się propozycje rozpoczęcia zabawy, i kontynuowania jej przez wiele, wiele godzin. Każda zabawa może odbywać się w pojedynkę lub mogą uczestniczyć w niej inne osoby co zapewni jeszcze większą zabawę i nieprzewidywalny rozwój przygód.

LEGO Star Wars - jeden z zestawów

Zestaw LEGO Star Wars

Szerokie możliwości zabawy

Zbuduj wyjątkową potężną armię i walcz ze swoimi wrogami na wiele kreatywnych sposobów. Baw się kilkoma zestawami, stwórz niesamowite przygody w całej wyjątkowej galaktyce. Przetrwaj wyjątkowe bitwy, i zapewnij sobie zwycięstwo nad wszystkimi wrogami.

Rozwiń swoją wyobraźnię

Klocki z LEGO Star Wars to nie tylko gotowe możliwości złożenia konkretnych pojazdów czy statków kosmicznych, ale co istotne dzięki ograniczeniom wynikających tylko z posiadanych klocków możemy tworzyć zupełnie nowe, wyjątkowe i niezwykle kreatywne kosmiczne maszyny.

Wiele dzieci marzy o niezwykłych kosmicznych przygodach, wyjątkowych statkach, nieziemskich postaciach, czy bitwach prowadzonych w przestrzeni kosmicznej – pozwól dziecku spełnić to marzenie i zadbaj przy tym o rozwój jego kreatywności. Klocki LEGO Star Wars to znakomita propozycja gwarantująca wyśmienitą, kreatywną zabawę przez wiele godzin. Co istotne dzięki klockom LEGO nasza przygoda może nie mieć końca, ponieważ możemy dowolnie modyfikować maszyny budując coraz to lepsze modele. Klocki LEGO to wspaniała przygoda także do zabawy w dwie, trzy czy cztery osoby.