Klocki LEGO Speed Champions

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Speed Champions

Klocki LEGO Speed Champions to zestaw przeznaczony dla chłopca. Umożliwi kreatywną zabawę, a zarazem poznawanie legend motoryzacji. W zależności od wybranego zestawu, różni się liczba elementów, jednak wszystkie łączy możliwość zbudowania w pełni funkcjonalnego modelu pojazdu oraz co najmniej jeden załączony ludzik LEGO-kierowca, którego można posadzić w jego wnętrzu. W zależności od wybranego wariantu, możliwe jest złożenie m.in. samochodu Mercedes-AMG GT3 75877, Forda GT z roku 1966 lub 2016, Ferrari SF16-H, bądź też bolidu Formuły 1 Mercedes AMG Petronas 75883.

Zalety LEGO Speed Champions:

  • wierne odwzorowanie prawdziwych samochodów,
  • akcesoria dopasowane do pojazdu,
  • samochód z kołami umożliwiającymi jazdę,
  • szczegółowa instrukcja składania.

LEGO Speed Champions - Front

LEGO Speed Champions - Wierne odwzorowanie

Szczegółowe modele

Klocki LEGO Speed Champions to seria, która ma za cel wierne odwzorowanie legendarnych modeli samochodów sportowych. W zależności od wybranego zestawu może być to Mercedes-AMG GT3 75877, Ford GT z roku 1966 lub 2016, Ferrari SF16-H, czy bolid Formuły 1 Mercedes AMG Petronas 75883. Każdy z nich składa się z wielu precyzyjnych elementów, w tym zdejmowanych szyb, kół oraz kabiny dla załączonej figurki-kierowcy. Budowa modeli LEGO Speed Champions uczy dziecka cierpliwości, a w przypadku młodszych, składanie powinno wspomóc w rozwijaniu zdolności manualnych.

Akcesoria dopasowane do pojazdu

Klocki LEGO Speed Champions to nie tylko sam samochód, ale również dodatki powiązane z jego charakterem oraz rodzajem wyścigów, w jakich startuje. Na przykład wraz z bolidem Mercedes AMG Petronas 75883 otrzymuje się trybunę, warsztat w pit-stopie, ścianę pit-stopu, kamerę TV na statywie. W zależności od samochodu różni się też ilość figurek– oprócz kierowcy może być ich nawet osiem. Każda z tych figurek dodatkowych ma swój własny ekwipunek oraz charakterystyczny strój. Dzięki temu dziecko zyskuje większe pole do radosnej zabawy.

LEGO Speed Champions - Akcesoria

LEGO Speed Champions - Duże możliwości

Wiele możliwości zabawy LEGO Speed Champions

Klocki LEGO Speed Champions dają dziecku wiele możliwości zabawy. Wszystkie modele mają koła z gumowymi oponami, dzięki czemu można używać jak normalnych samochodzików, czyli organizować wyścigi, puszczać po różnych powierzchniach, tworzyć tory przeszkód. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Oczywiście samochodziki LEGO nadają się do organizowania uwielbianych przez młodych chłopców wyścigów. A jeśli dziecko posiada więcej niż jeden zestaw, może próbować łączenia ze sobą poszczególnych jego elementów i tworzenie wariacji pojazdów. Ponadto LEGO Speed Champions są w pełni kompatybilne z innymi klockami LEGO.

Szczegółowa instrukcja składania

W opakowaniu wraz z klockami LEGO Speed Champions znajduje się szczegółowa instrukcja, przedstawiające krok po kroku proces budowy samochodu oraz dokładny spis wszystkich elementów zestawu. Ta pełna obrazków instrukcja powinna umożliwić dziecku samodzielne złożenie pojazdu bez konieczności proszenia o pomoc osób starszych. Konstrukcja modeli LEGO Speed Champions pomyślana jest w ten sposób, że praktycznie nie da się niczego zepsuć. Dlatego w zależności od wybranego zestawu, z procesem składania powinny sobie poradzić dzieci już od siódmego lub ósmego roku życia.

Sięgnij po zestawy LEGO® Speed Champions, by budować, ścigać się i wygrywać! To świetna okazja, by zbudować z LEGO niesamowite modele sportowych supersamochodów marki Audi, Bugatti, Chevrolet, Ferrari, Ford, McLaren, Mercedes-Benz lub Porsche. Kultowe maszyny, muscle cary i wyścigówki czekają! Spełnij swoje marzenie i zostań kierowcą wyścigowym, by zmierzyć się z przyjaciółmi w pełnych akcji wyścigach! Jak myślisz, czy masz zadatki na prawdziwego mistrza prędkości?

W zestawach LEGO® Speed Champions znajdziesz kolekcję niepowtarzalnych, realistycznych modeli do zbudowania, które bazują na samochodach najbardziej kultowych marek: Audi, Bugatti, Chevrolet, Ferrari, Ford, McLaren, Mercedes-Benz i Porsche. Dzieci, które przepadają za samochodami, będą zachwycone możliwością zbudowania z klocków LEGO pięknych, szczegółowych modeli sportowych supersamochodów, rozmaitych kultowych maszyn, muscle carów i wyścigówek. Później zaproszą kolegów, by zrealizować marzenie o zostaniu kierowcą i ścigać się o pierwsze miejsce na mecie.