Klocki LEGO Ninjago

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  {{::product.availability.message_info}}
  Dostawa gratis! Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Ninjago

Klocki LEGO Ninjago zostały zaprojektowane z myślą o prawdziwych bohaterach żądnych nowych przygód. Obok zabawy aktywnie wspierają rozwój dziecka. Seria ta odznacza się bogactwem różnorodnych modeli. Każdy z nich stanowi zbiór ciekawych akcesoriów oraz postaci. Klocki mogą być doskonałym prezentem dla fanów Ninjago.

Zalety Klocki LEGO Ninjago:

 • dla prawdziwych bohaterów,
 • wspierają rozwój dziecka,
 • bogactwo modeli,
 • wiele akcesoriów i postaci.

Klocki LEGO Ninjago - Front

Klocki LEGO Ninjago - Dla bohaterów

Klocki LEGO Ninjago dla prawdziwych bohaterów

Bohaterami serii LEGO Ninjago są czterej wojownicy: Cole, Jay, Kai oraz Zane. Każdy z nich otrzymał inną moc, która pomaga im pokonywać przeciwności losu, przeżywając tym samym zapierające dech w piersiach przygody. Projekt każdego zestawu został oparty na walce dobra i zła, walce dwóch synów Mistrza Spinjitzu. Do dyspozycji bohaterów oprócz tajemnych mocy (Nuczako Błyskawic, Shukerina Lodu, Kosy Wstrząsu, Miecza Ognia) są różne akcesoria.

Wspierają rozwój dziecka

Klocki LEGO Ninjago to nie tylko świetna zabawa, ale także wsparcie dla prawidłowego rozwoju dziecka. Każdy z zestawów został dostosowany do poszczególnych grup wiekowych. Klocki poprzez zabawę uczą logicznego myślenia, rozwijając umysł i wyobraźnię dzieci. Są doskonałym pretekstem dla wspólnej zabawy dzieci i dorosłych.

Klocki LEGO Ninjago - Funkcja rozwojowa

 Duży wybór w modelach

Bogactwo modeli

Inspiracją do stworzenia serii LEGO Ninjago była kultura japońska oraz serial telewizyjny, który opowiada o przygodach drużyny dzielnych bohaterów ninja. Jego fabuła opiera się na walce z czarnymi charakterami. Najpopularniejsze zestawy tej serii klocków to: Cynobrowy Najeźdźca, Ucieczka z Więzienia Kryptarium, Mech Ronina, Zielony Smok, Samuraj VXL, Kuźnia Smoka, Pogromca Skał, Bitwa o Latarnię oraz Niewykrywalny Pojazd Ninija.

Wiele akcesoriów i postaci

Głównymi postaciami są figurki dzielnych wojowników: Cole, Jay, Kai oraz Zane. Każdy z zestawów składa się z wielu elementów - klocków konstrukcyjnych oraz akcesoriów. Liczba elementów w zależności od wybranego modelu waha się od 207 sztuk do 567 sztuk. Klocki LEGO Ninjago są kompatybilne z zestawami z innych serii.

Klocki LEGO Ninjago - Duża ilość akcesorii i postaci

Klocki LEGO Ninjago - Doskonałe na prezent

Jako prezent

Klocki z serii LEGO Ninjago są doskonałą propozycją prezentu dla fanów klocków, serialu o bohaterskich Ninja oraz kultury japońskiej. Wielu chłopców, inspirując się przygodami dzielnych wojowników, chciałoby wcielić się w ich rolę. Ze względu na ryzyko połknięcia małych elementów oraz poziom trudności konstrukcji, klocki dedykowane są dla dzieci powyżej szóstego lub ósmego roku życia - w zależności od wybranego zestawu.

Seria klocków LEGO Ninjago jest dostępna na rynku od kilku lat. Pomimo upływu czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Już po swej premierze zyskała liczne grono fanów. Wśród nich byli zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, młodsi, a także starsi. Modele z tej serii zainspirowane zostały kulturą japońską. Klocki doceniane są przez dzieci i dorosłych. Zawdzięczają to przede wszystkim wysokiej jakości wykonania oraz bogactwu modeli, akcesoriów i postaci. Są chętnie wybierane jako prezent dla miłośników dobrej zabawy i klocków LEGO.