Klocki LEGO Jurassic World

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World to zestawy klocków inspirowane popularnym filmem z odtworzonymi genetycznie dinozaurami. Zawierają zarówno figurki prehistorycznych gadów, jak i charakterystyczne ludziki LEGO, pojazdy, budynki, elementy terenu oraz różnego rodzaju akcesoria. Ilość elementów uzależniona jest od wybranego zestawu – każdy z nich ma w tytule swój motyw przewodni, który zarazem podpowiada, czego można się spodziewać po zawartości. Klocki LEGO Jurassic World dadzą wiele możliwości zabawy każdemu dziecku.

Zalety Klocki LEGO Jurassic World:

  • bogata zawartość każdego zestawu,
  • kompatybilność elementów z różnych zestawów,
  • wierne odtworzenie postaci i miejsc z filmu,
  • efekty specjalne.

Klocki LEGO Jurassic World - Front

Klocki LEGO Jurassic World - Postaci i miejsca

Wierne odtworzenie postaci i miejsc z filmu

Klocki LEGO zainspirowane zostały wydarzeniami rozgrywającymi się w filmie Jurassic World. Dlatego w zestawach znajdują się występujące w nim dinozaury, a także ludzie, jak dr Wu, Owen Grady, Wheatley czy Eversol. Każda postać ma charakterystyczny dla siebie sprzęt i ekwipunek, a w każdym zestawie znajdują właściwe dla danej sceny pojazdy i miejsca. W zależności od wybranego zestawu, można między innymi cieszyć się dwupiętrowym budynkiem Lockwood Estate, laboratorium genetycznym, czy posterunkiem atakowanym przez indoraptora.

Bogata zawartość każdego zestawu

W zależności od wybranego zestawu, różni się ilość znajdujących w nim elementów - największy liczy ich sobie ponad 1000! W liczbie tej znajdują się klocki służące do budowy obiektów, jak i akcesoria, pojazdy, a także figurki postaci. Są one ściśle powiązane z charakterem danego zestawu – na przykład w zestawie z posterunkiem otrzymuje się wieżyczkę strażniczą, bramę, dźwig czy pistolet ze środkiem usypiającym. Wiele elementów ma ruchome części – jak szczęki i kończyny dinozaurów, zdejmowane okna budynków czy przestawiane ściany.

Klocki LEGO Jurassic World - Zestawy

Klocki LEGO Jurassic World - Kompatybilność

Kompatybilność elementów z różnych zestawów

Klocki LEGO Jurassic World stanowią jedną serię, dlatego elementy ze wszystkich zestawów są ze sobą w pełni kompatybilne. Jeśli dziecko ma co najmniej dwa z nich, znacznie poszerzają się możliwości zabawy i pojawia okazja do tworzenia nawet złożonych przygód wybranych postaci, oraz dinozaurów. Figurkom ludzi można zmieniać sprzęt, ekwipunek, oraz umieszczać je we wszystkich dostępnych pojazdach, a z rozbieralnych budynków tworzyć całkiem nowe. W ten sposób klocki LEGO Jurassic World wpływają na rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych dziecka.

Efekty specjalne w Klockach LEGO Jurassic World

Aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza i emocjonująca, w każdym z zestawów znajdują się elementy wywołujące efekty specjalne. W laboratorium jest to okno, które można „rozbić”, przy posterunku umieszczono ścianę z funkcją wybuchania, w dwupiętrowym budynku rozlega się dźwięk rozbijanego szkła za każdym razem, gdy dinozaur wsunie swój łeb przez okno, a szybka terenówka do ścigania pteranodona wyposażona jest w miotacz siatki. Dzięki temu klocki LEGO Jurassic World powinny zapewnić niezapomniane przeżycia.

Klocki LEGO Jurassic World - Efekty specjalne