Klocki LEGO Juniors

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Juniors

Klocki Lego Juniors przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników. Mogą się nimi bawić już dzieci, które mają 4 lata. Elementy są duże i łatwo je łączyć. Poradzi sobie z nimi każde dziecko, co zwiększy jego poczucie samodzielności. Klocki pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię i poznawać świat, tworzyć własne przygody. Są to bardzo dobre klocki dla początkujących miłośników Lego. Można z nich zbudować posterunek policji lub postacie z bajek.

Zalety klocków Lego Juniors:

  • bardzo duży wybór zestawów,
  • zestawy dla chłopców i dla dziewczynek,
  • zwiększają samodzielność,
  • zwiększają dziecięcą kreatywność.

Lego Juniors - Front

Lego Juniors - Duży wybór zestawów

Bardzo duży wybór zestawów

Zestawy klocków Lego Creator mają łącznie aż 13 wariantów. To bardzo wiele możliwości tworzenia różnych historii przez Twoje dziecko. W zestawach znajdują się ulubieni dziecięcy bohaterowie z bajek, na przykład Batman lub Spider-Man. Chłopcy mogą z nich budować również posterunek policji albo symulator wyścigu Cruz Ramirez. W największym zestawie znajduje się prawie 200 klocków, co zapewnia bardzo długą i dobrą zabawę.

Zestawy dla chłopców i dla dziewczynek

Pośród wspomnianych wcześniej wariantów, można znaleźć zestawy dla chłopców oraz dla dziewczynek. Chłopcom na pewno przypadną do gustu zestawy Kryjówka Spider-Mana albo Zaginiona Świątynia. Natomiast dziewczynki mogą polubić świat, który stworzą za pomocą zestawu Farma. Zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek odpowiednie będą: Leśna chata królewny Śnieżki i Atak rekinów. Bardzo duża rozbieżność, ale dzieci z pewnością połączą te odmienne światy w jakąś fascynującą historię.

Lego Juniors - Zestawy dla chłopców i dziewczynek

Lego Juniors - Dziecięca kreatywność

Pobudź dziecięcą kreatywność

Lego Juniors to zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię oraz poznać świat. Dzięki temu, że warianty nawiązują zarówno do zabawek, jak i do rzeczywistości, na przykład farma lub symulator wyścigów, to dziecko może się nauczyć jak wygląda świat z nich zrobiony. W dodatku zestawy są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku (do 7 lat). Sprawia to, że dzieci mogą się wspólnie nimi bawić i uczyć dzielenia się klockami, rozwiązywania konfliktów i spędzania czasu razem.

Zwiększają samodzielność

Małe dzieci bardzo często mają problemy ze składaniem małych klocków. Właśnie dla nich została stworzona seria Lego Juniors. Klocki mają taką wielkość, aby nawet 4-letnie dziecko było w stanie się nim bawić bez pomocy rodziców. Dzięki temu poczuje się ono o wiele bardziej samodzielne i pewne siebie.

Zestawy Lego Junior to propozycja dla najmłodszych. Nawet dzieci, które po raz pierwszy zetknęły się z klockami, poradzą sobie z ich składaniem bez pomocy rodziców. Dziecko czuje się bardziej samodzielne i pewne siebie. Mogą się nimi bawić zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Zestawy nawiązują do ulubionych dziecięcych bajek albo do świata rzeczywistego, na przykład w przypadku Farmy. Lego uczy i bawi jednocześnie. Dziecko rozwija przy tym swoją wyobraźnię. Może przenieść do rzeczywistości swój wyobrażony świat, dzięki tym klockom. Elementy są bardzo kolorowe. Przyciągają dziecięcy wzrok i zapraszają do zabawy.

Poćwicz zdolności konstruktorskie z instrukcją w ręku lub puść wodze wyobraźni i zbuduj to, na co akurat masz ochotę. W tych zestawach znajdziesz prawdziwe bogactwo inspirujących motywów — od placów budowy i posterunków policji po ulubionych superbohaterów i postacie z bajek. W zestawach LEGO® Juniors zawsze znajdzie się coś ciekawego do zbudowania!

Zestawy LEGO® Juniors są odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat i stanowią idealne wprowadzenie do budowania z klocków LEGO. Łatwe w budowaniu modele pozwalają młodym konstruktorom od razu przystąpić do zabawy i zwiększają ich poczucie niezależności. Przy składaniu modeli nawiązujących do codziennych sytuacji i osadzonych w zmyślonych światach dzieci będą się świetnie bawić i staną się bardziej pewne siebie.