Klocki LEGO Friends

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zestawy Klocków LEGO Friends

Klocki LEGO Friends to seria klocków LEGO, która odznacza się dużym wyborem zestawów. Dedykowana jest dziewczynkom. Odznacza je wysoka jakość wykonania wszystkich elementów. Ogromnym atutem jest ich kompatybilność z klockami z innych serii. LEGO Friends to propozycja, która idealnie sprawdzi się jako prezent.

Zalety Klocki LEGO Friends:

  • duża różnorodność zestawów,
  • dla dziewczynek,
  • wysoka jakość wykonania,
  • kompatybilność z innymi seriami,
  • idealne na prezent.

Klocki LEGO Friends - Front

Klocki LEGO Friends - Zestawy dla dziewczynek

Klocki LEGO Friends dla dziewczynek

Seria Friends dedykowana jest dziewczynkom. Opowiada o przygodach pięciu bohaterek - Stephanie, Olivii, Mia, Emmy oraz Andrei. Wszystkie mieszkają w bajkowym miasteczku o nazwie HeartLake City. Pomimo tego, że bohaterki różnią się od siebie, łączy je przyjaźń oraz wspólne przygody. Stephanie uwielbia imprezy. Olivia poświęca wiele czasu na zgłębianiu swojej wiedzy. Mia kocha zwierzęta. Emma to fanka mody. Andrea w wolnym czasie śpiewa i tańczy.

Wysoka jakość wykonania

Klocki zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy są idealnie spasowane ze sobą. Tak, aby nawet młodsze dziecko nie miało problemu z ich samodzielnym układaniem. Należy jednak pamiętać, iż istnieje prawdopodobieństwo połknięcia drobnych elementów. Dlatego też każdy z zestawów opatrzony jest informacją o bezpiecznym wieku użytkownika.

Klocki LEGO Friends - Wysoka jakość wykonania

Klocki LEGO Friends - Jako idealny prezent

Idealne na prezent

Klocki z serii Friends mogą stanowić propozycję prezentu dla fanki tego rodzaju zabawek. Duża różnorodność zestawów sprawia, że bez trudu można znaleźć model pasujący do upodobań każdej dziewczynki. Klocki to jedne z najbardziej lubianych przez dzieci prezentów.

Kompatybilność z innymi seriami

Klocki LEGO Friends są kompatybilne z innymi seriami. Zarówno lalki, jak i wszystkie akcesoria pasują do innych zestawów. W zamyśle producentów takie rozwiązanie ma zapewnić jeszcze więcej zabawy i przygód. Rozbudowana kolekcja klocków z pewnością zapewni wiele godzin rozrywki.

Klocki LEGO Friends - Kompatybilne z innymi zestawami

Klocki LEGO Friends - Duży wybór

Duża różnorodność zestawów

Klocki LEGO Friends w zależności od zestawu są przeznaczone dla dzieci powyżej piątego, szóstego lub siódmego roku życia. Składają się z wielu elementów - od 91 do 871 części. Wśród zestawów znaleźć można górski domek, szpital, kreatywne laboratorium, centrum sportu, kosmiczną karuzelę, cukiernię, salon piękności dla psów, wyciąg narciarski, klub jeździecki, samochód terenowy oraz wiele innych.

Seria klocków LEGO Friends uwielbiana jest przez mniejsze i większe dziewczynki. Duży wybór modeli pozwala każdej fance zebrać ich pokaźną kolekcję. Dziewczęce kolory (głównie różowy i fioletowy) oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że każdy z zestawów prezentuje się świetnie. Klocki doceniane są także za kompatybilność z innymi seriami LEGO. Pozwala to tworzyć bajkowy świat, łącząc ze sobą elementy oraz postacie z różnych serii. Klocki zapewniają nie tylko zabawę, ale także pozytywnie wpływają na logiczne myślenie i zdolności manualne dzieci.