Klocki LEGO Elves

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Elves

Emily Jones wraz z zaprzyjaźnionymi elfami wyrusza na niebezpieczną wyprawę, by uratować swoją siostrę Sophie Jones i ocalić Elvendale. Zbuduj wyjątkowe, barwne postacie i budynki, a potem rusz z misją ratunkową! Czy uda Ci się powstrzymać złego Króla Goblinów przed zrealizowaniem jego planu? Nie spóźnij się! Połącz magiczne moce i rzuć się w wir przygody w fantastycznym świecie LEGO® Elves!

Zestawy LEGO® Elves opowiadają o dziewczynce, która odkrywa w ogrodzie magiczny portal do krainy Elvendale, a później przeżywa niezwykłe przygody wraz z zamieszkującymi ją elfami. Budowanie i zabawa wyjątkowymi, pięknymi postaciami z tego zestawu w tajemniczych leśnych sceneriach będzie dla dzieci niesamowitą atrakcją i pozwoli im zanurzyć się całkowicie w czarodziejskim świecie pełnym napięcia i akcji. Dzieci będą też chętnie wciągać do zabawy rodzinę i przyjaciół.