Klocki LEGO DUPLO

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO DUPLO

Klocki LEGO DUPLO są doskonałym narzędziem do rozwijania sprawności manualnej, wyobraźni i słownictwa dzieci Zabawka zachęcając do budowania coraz to nowych światów w naturalny sposób stymuluje rozwój mowy. Przejęty maluch z własnej inicjatywy powtarza nazwy kolorów, kształtów i przedmiotów, a także zaczyna wymyślać własne historie, a poprzez łączenie elementów rozwija wyobraźnię przestrzenną i sprawność manualną. Zestawy przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia cechują się bezpieczeństwem, trwałością i uniwersalnością.

Zalety klocków LEGO DUPLO:

  • wspieranie rozwoju dziecka,
  • bezpieczeństwo,
  • solidność wykonania,
  • uniwersalność.

Klocki Lego

Zestaw Lego Duplo - przykład

Wspieranie rozwoju dziecka poprzez zabawę klockami LEGO DUPLO

Zabawkę zaprojektowano, by będąc atrakcyjną dla dzieci, wspomagała kształcenie sprawności manualnej, wyobraźni i słownictwa. Maluch manipulując elementami, przymocowując je i odczepiając, w naturalny sposób uczy się rozpoznawania kształtów i rozwija wyobraźnię przestrzenną. Klocki można dowolnie łączyć. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Zaabsorbowane zabawą chętnie powtarza nazwy elementów zestawu, określenia kształtów, kolorów, a także nazwy czynności. Stopniowo zaczyna tworzyć historie i odgrywać przeróżne role. Zróżnicowane zestawy pomagają odkryć świat zwierząt gospodarskich, remizę strażacką i poznać wnętrze pizzerii.

Bezpieczeństwo

Zabawkę przeznaczoną dla dzieci od 18 lub 4 miesiąca życia (w zależności od zestawu) zaprojektowano z troską o ich bezpieczeństwo. Wykonane ze sztucznego tworzywa elementy są zbyt duże, by dziecko mogło je połknąć, włożyć do nosa lub ucha. Wszystkie substancje i surowce, użyte do ich produkcji spełniają wymagania zawarte w Europejskiej Dyrektywie dotyczącej zabawek, a także prawodawstwie amerykańskim i światowym. Duże rozmiary klocków zapobiegają gubieniu poszczególnych części kompletu.

Lego Duplo - jeden z zestwów

Lego Duplo - przykładowy zestaw

Solidność wykonania

Klocki LEGO DUPLO są dostosowane do niewprawnych dziecięcych dłoni. Wszystkie elementy łatwo połączyć i rozdzielić, po kilku latach nadal doskonale do siebie pasują. Klocki zanim trafią do rąk dzieci przechodzą testy badające ich wytrzymałość na stawanie, ciągnięcie, ściskanie lub upadek. W czasie zabawy nie odpadają żadne małe części, a jeden zestaw LEGO DUPLO może być przekazywany kolejnym dzieciom w rodzinie. W kompletach mieści się od 1 do 106 sztuk.

Uniwersalność

Klocki LEGO DUPLO to brama do krainy wyobraźni. Zestawy można ze sobą łączyć i tworzyć coraz to bardziej wyrafinowane konstrukcje. Z zabawki ucieszą się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Niektóre komplety są wprawdzie dedykowane dla chłopców lub dziewczynek, jednak wiele zestawów przeznaczonych jest dla obu płci.

Klocki LEGO DUPLO to zabawka, która pomoże rozwinąć dziecku kreatywność, a przy tym nigdy się nie znudzi i nie zniszczy. Nieograniczona ilość kombinacji, atrakcyjne figurki, bohaterowie ulubionych bajek zachęcają do odgrywania ról i stawiania nowych budowli. Dużym atutem są trwałość i bezpieczeństwo. Dzieci nie zrobią sobie przypadkowo krzywdy, a gdy staną się już za duże na zabawę LEGO DUPLO mogą przekazać je nowemu właścicielowi.