Klocki LEGO Disney

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Disney

Dołącz do ulubionych postaci Disneya, by wraz z nimi miło spędzić czas na budowaniu z kolorowych klocków LEGO®. Znajdziesz tu mnóstwo fascynujących detali i akcesoriów, które pomogą Ci w budowaniu i wymyślaniu własnych historii. Dzięki odrobinie magii Disneya odtworzysz wszystkie opowieści, stare i nowe!

Zestawy LEGO® l Disney zapraszają do świata radosnego budowania z klocków LEGO® przyprawionego odrobiną czarów z opowieści Disneya. Dla dzieci będzie to okazja, by w scenerii z klasycznych produkcji Disneya wymyślać i odtwarzać przygody z udziałem ich ulubionych postaci. Klocki LEGO pozwalają ożywić czarodziejski świat Disneya, w którym dzieci będą z radością odgrywać scenki z filmów, bawić się w gotowanie w zamkowej kuchni albo opiekować się uroczymi zwierzakami. Pozwól działać wyobraźni!