Klocki LEGO DC Super Heroes

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO DC Super Heroes

LEGO Super Heroes to klocki konstrukcyjne, które przenoszą dziecko do świata wyobraźni, filmów, komiksów i bohaterów walczących ze złem. Składając figurki dziecko ćwiczy motorykę, rozbudza kreatywność i uczy się poprzez zabawę. Klocki dają wiele radości zarówno małym, jak i starszym użytkownikom. Realistyczne postacie z klocków są odpowiednie także dla dorosłych i kolekcjonerów.

Zalety LEGO Super Heroes:

  • realistyczne figurki bohaterów z filmów i komiksów,
  • atrybuty herosów w zestawie,
  • klocki z wysokiej jakości tworzywa,
  • ruchome elementy figurek i akcesoriów,
  • liczba elementów dopasowana do wieku dziecka.

LEGO Super Heroes - opakowanie

LEGO Super Heroes - różni bohaterowie

LEGO Super Heroes to wciągająca zabawa z realistycznymi bohaterami

Zestawy LEGO Super Heroes obejmują realistycznie wykonane figurki różnych bohaterów ze świata filmu i komiksu. Zarówno dobrzy bohaterowie, jak i złoczyńcy, prezentują się tak jak ich filmowe i komiksowe pierwowzory - każda z postaci posiada charakterystyczne elementy strojów oraz inne znaki, dzięki którym pomylenie jej z innym herosem jest niemożliwe. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu wyglądu postaci, zabawa klockami Lego daje jeszcze więcej przyjemności i wciąga na długie godziny.

Atrybuty herosów w zestawie

Zestawy klocków LEGO obejmują figurki filmowych i komiksowych postaci oraz atrybuty, których używał każdy z herosów. Charakterystyczne pojazdy, broń oraz inne elementy pozwalają odgrywać scenki z filmów i komiksów bądź ponieść się wodzom fantazji. Dziecko może wymyślić własne zakończenie znanej już historii lub przeprowadzić bitwy w zupełnie nowy sposób.

LEGO Super Heroes - znane i lubiane postaci

LEGO Super Heroes - zestaw

Klocki z wysokiej jakości tworzywa

Klocki LEGO są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Poszczególne elementy przez lata zachowują początkowy kolor, a przypadkowe nadepnięcie lub upuszczenie klocka nie powoduje jego natychmiastowego pęknięcia. Zestaw można wielokrotnie składać i rozkładać bez obaw o wyrobienie się klocków i zmianę ich kształtu.

Ruchome elementy figurek i akcesoriów

Figurki bohaterów LEGO oraz dołączone do nich akcesoria posiadają ruchome elementy. Dzięki nim, zabawa przenosi się na nowy poziom i daje więcej satysfakcji. Dziecko ćwiczy również kreatywność i rozwija wyobraźnię, wykonując za pomocą figurek różne czynności.

LEGO Super Heroes - jeden z zestawów

Klocki LEGO Super Heroes

Liczba elementów dopasowana do wieku dziecka

Zestawy klocków LEGO są dostosowane do wieku użytkowników. Liczba elementów w zestawach jest odpowiednia dla młodszych i starszych dzieci, dzięki czemu chłopcy bawią się jeszcze lepiej. Znika zniechęcenie spowodowane zbyt wysoką trudnością zestawu, a dziecko z wiekiem chętnie sięga po bardziej skomplikowane klocki.

Z LEGO Super Heroes dzieci spełniają marzenia o byciu superbohaterami i zwalczaniu zła oraz przestępczości. Figurki ulubionych bohaterów sprawiają, że dzieci chętniej decydują się na zabawę klockami. Składanie poszczególnych elementów pozytywnie wpływa na rozwój młodych użytkowników, dzięki czemu w przyszłości lepiej radzą sobie z zadaniami wymagającymi kreatywności i logicznego myślenia. Zestawy zachęcają również do wspólnej zabawy z rodzicami i pogłębiania relacji między członkami rodziny.