Klocki LEGO Creator

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Creator

Zestawy Lego Creator zapewnią bardzo dobrą zabawę Twojemu dziecku. Wreszcie będzie mogło przenieść świat ze swojej wyobraźni do rzeczywistości. Ten zestaw umożliwia zbudowanie oraz przebudowywanie trzech pojazdów, domów oraz stworzeń znanych Twojemu dziecku. Zestawy są przeznaczone dla dzieci powyżej 6 lat. Będą mogły wymyślić wiele historii i przygód dla stworzonych przez siebie zabawek z klocków. Elementy są bardzo kolorowe i zachęcają dzieci do zabawy.

Zalety klocków Lego Creator:

 • bardzo bogaty wybór klocków,
 • dla chłopców i dla dziewczynek,
 • możliwość modyfikowania stworzonych przedmiotów,
 • zwiększają kreatywność.

Klocki LEGO Creator - Front

Klocki LEGO Creator - Bogaty wybór zestawów

Bardzo bogaty wybór klocków

Zestawy klocków Lego Creator mają łącznie aż 16 wariantów. To daje prawie nieograniczone możliwości zabawy. W zależności od wariantu, Twoje dziecko będzie mogło wraz ze stworzonymi przez siebie postaciami lub pojazdami, przeżyć wakacje na plaży lub przekonać się jak wyglądają pokazy samolotów. Ten zestaw umożliwia nie tylko wybudowanie domu, ale również jego przebudowanie na różne sposoby. Dzieci mogą tworzyć swoje światy i bardzo dobrze się przy tym bawić.

Dla chłopców i dla dziewczynek

Wśród 16 wariantów znajdują się zestawy przeznaczone dla chłopców i dla dziewczynek. Chłopcy będą mogli wybrać spośród następujących zestawów: Pokazy lotnicze, Latarnia morska, Śmigłowiec, Pożeracz Przestworzy, Niebieski Ekspres, Czerwona Wyścigówka, Robot-Odkrywca, Samochód wyścigowy. To tylko niektóre możliwości. Natomiast na dziewczynki czeka przykładowo następujące zestaw Dom przy ulicy Parkowej. Występuje też bardzo dużo zestawów przeznaczonych jednocześnie dla chłopców i dziewczynek, na przykład Wakacje na plaży lub Wyjazd na wakacje.

Klocki LEGO Creator - Dla chłopców i dziewczynek

Klocki LEGO Creator - Pobudzają wyobraźnię

Pobudź dziecięcą wyobraźnię

Klocki Lego zawsze zwiększają dziecięcą kreatywność, a ta seria robi to w sposób wyjątkowy. Dzięki temu, że figurki, domy albo pojazdy można po wybudowaniu zmieniać, to Twoje dziecko może tworzyć rozmaite historie. Każdego dnia ich ulubieni bohaterowie mogą przeżywać inną przygodę. W dodatku możliwość łączenia zestawów sprawia, że jednocześnie mogą się bawić chłopcy oraz dziewczynki.

Zmieniaj, ile chcesz

Zestawy klocków Lego Creator 3 w 1 umożliwiają stworzenie z nich trzech modeli domów, pojazdów i stworzeń. W odróżnieniu od innych zestawów wybudowane przedmioty można dowolnie modyfikować. Daje to bardzo wiele możliwości. Twoje dziecko, bawiąc się tymi klockami może codziennie wymyślać inną historię, a stworzone przez nie postacie będą przeżywać inne historie. W dodatku, gdy dziecko ma na przykład dwa zestawy, to te możliwości jeszcze się zwiększają.

Zestawy Lego Creator to nowy sposób budowania światów z kolorowych elementów dla dzieci. Ta seria umożliwia nie tylko tworzenie ulubionych postaci, domów, czy pojazdów, ale również ich modyfikację. Dzięki temu Twoje dziecko ma możliwość wymyślania nieograniczonej ilości przygód dla swoich figurek. Może również zaprosić do zabawy swoje rodzeństwo, bo występują zestawy dla chłopców, dla dziewczynek oraz takie, które zainteresują obydwoje dzieci. Dostępnych jest aż 16 wariantów, więc każde dziecko będzie mogło wybrać swój ulubiony. Im więcej zestawów, tym więcej możliwości niezapomnianej zabawy.

Zestawy LEGO® Creator „3 w 1” to szansa na świetną zabawę i zbudowanie świata, który powstał w Twojej wyobraźni! Każdy zestaw pozwala na zbudowanie i przebudowywanie 3 szczegółowo oddanych modeli domów, pojazdów i stworzeń znanych dzieciom z realnego świata. To zaproszenie do kreatywnej krainy niezwykłych historii i przygód oraz niekończącej się zabawy!

Zestawy LEGO® Creator „3 w 1” dostarczają mnóstwa satysfakcji z budowania i zabawy. Znajdziesz w nich szczegółowo ukazane domy, pojazdy i stworzenia z kolorowych klocków LEGO. Dzięki w każdym wieku uwielbiają budowanie wspaniałych modeli i chętnie dadzą się porwać do świata niezwykłych przygód i historii, gdzie ich kreatywność i wyobraźnia mogą działać bez ograniczeń. Z zestawami LEGO Creator „3 w 1” dawka zabawy może być jeszcze większa, bo dzieci mogą wybierać spośród 3 niesamowitych modeli do zbudowania.