Klocki LEGO Classic

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Classic

Klocki Lego Classic są znane wszystkim od pokoleń. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło rozwijać kreatywność, a jednocześnie będzie się bardzo dobrze bawiło. W zestawie są takie elementy jak drzwi, okna, zawiasy, kółka, oczka i inne. Pamiętaj o tym, aby wybrać odpowiedni do wieku dziecka zestaw. Do klocków jest dołączony poradnik, który pozwoli rozwinąć zarówno wyobraźnię jak i kreatywność Twojej pociechy. Daj się porwać wspólnej zabawie!

Zalety klocków Lego Classic:

  • bardzo bogaty wybór klocków,
  • dla chłopców i dla dziewczynek,
  • rozwija wyobraźnie,
  • łatwe przechowywanie,
  • instrukcje budowania.

Klocki LEGO Classic - Front

Klocki LEGO Classic - Duży wybór klocków

Bardzo bogaty wybór klocków

Zestaw klocków Lego Classic jest bardzo bogaty. Łącznie składa się z setek klocków, w zależności od wariantu. W najmniejszym zestawie znajduje się 55 klocków, a w największym aż 303 klocki. Wśród nich możemy znaleźć takie elementy jak opony, felgi, oczy. Można z nich budować zwierzaki, budowle, pojazdy i wszystko, co tylko zamarzy się Twojemu dziecku.

Dla chłopców i dla dziewczynek

Zestaw jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, bo dzieci mogą z nich budować, to, co im się podoba. Dziewczynkom pewnie bardziej przypadną do gustu zestawy, które zawierają pastelowe klocki i oczy, bo można z nich zbudować urocze zwierzęta, na przykład koniki. Natomiast chłopcy pewnie zachwycą się zestawami z kółkami i felgami, z których stworzą samochodziki, albo może jakąś ciekawą budowlę. Niezależnie od tego, co stworzą z klocków Lego Classic, z pewnością będą miały przy tym dużo zabawy, a ich wyobraźnia będzie pracować na najwyższych obrotach.

Klocki LEGO Classic - Zestawy dla wszystkich

Klocki LEGO Classic - Rozwijają wyobraźnię

Rozwijają dziecięcą wyobraźnię

Kreatywność z pewnością przyda się Twojemu dziecku w dorosłym życiu. Pomóż mu ją rozwinąć z klockami Lego Classic. Klocki mają żywe i jasne kolory, które zachęcają do budowy. Bardzo duży wybór elementów oraz możliwość łączenia ich ze sobą sprawia, że kupując dziecku te klocki zapraszasz je do świata kreatywnej zabawy. Będzie mogło zbudować samodzielnie całe miasta, a w nich zwierzęta, domy, samochody, a nawet dekoracje czy rośliny.

Łatwe przechowywanie

Sięgając po ten zestaw klocków nie musisz się obawiać, że ciągle będą porozrzucane po Twoim domu i nie będziesz miał, gdzie ich schować. Do każdego zestawu dołączone jest bardzo praktyczne plastikowe pudełko do przechowywania klocków. Zapobiegnie to gubieniu się elementów, bo zazwyczaj będą w jednym miejscu.

Klocki LEGO Classic - Łatwość przechowywania

Dodatkowe instrukcje budowania

Gdy Twojemu dziecku skończą się już pomysły na kolejne budowle lub samochodziki, to możesz zajrzeć na oficjalną stronę internetową Lego. Znajdziesz tam bardzo dużo inspiracji, w jaki sposób jeszcze możesz wykorzystać posiadane zestawy. Na przykład znajdziesz tam porady, jak zbudować wiatrak lub helikopter. Inspiracje podzielone są tematycznie i pod względem trudności. Możesz wciągnąć swoje dziecko w szukanie nowych pomysłów wykorzystania Lego Classic.

Klocki Lego Classic to zabawka, która rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki będą mogli z nich wybudować swój dziecięcy świat. W zestawach znajdują się bardzo duże ilości elementów, od drzwi do domków, do oczu dla ukochanych zwierzaków. Zestawy można ze sobą swobodnie łączyć. Do każdego z nich dołączone jest praktyczne, plastikowe pudło, w którym możesz przechowywać klocki i uchronić je przed pogubieniem. Gdy skończą Ci się pomysły na nowe budowle, zawsze możesz zajrzeć na stronę internetową Lego. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji dopasowanych do możliwości Twojego dziecka. Zestawy zachęcają do wspólnej zabawy.

Sięgnij po zestawy LEGO® Classic, by wejść do świata niekończącej się zabawy, gdzie rządzi kreatywność. Bogata gama klocków LEGO w żywych, jasnych kolorach pozwoli Ci nadać realny kształt własnym pomysłom. Zestaw zawiera elementy drzwi, okien, zawiasów, kółek, oczek i wszelkiego rodzaju kształtów oraz elementów specjalnych. Sięgnij po nie i puść wodze wyobraźni! Z zestawami do budowania LEGO Classic możesz marzyć, budować i bawić się.

Zestawy LEGO® Classic to okazja do zabawy, która sprzyja swobodnemu tworzeniu i zachęca do używania wyobraźni. Zestaw zawiera klocki w pastelowych barwach oraz wszystkich możliwych rozmiarach i kształtach: są tam drzwi, okna, koła oraz specjalnie ozdobione elementy, które będą inspiracją dla konstruktorów bez względu na wiek. Z bogatej gamy zestawów wybierz taki, który będzie odpowiedni do wieku dziecka. Znajdziesz w nim pełen pomysłów poradnik, który ułatwi małemu budowniczemu odkrycie w sobie kreatywnych zdolności konstruktorskich.