Klocki LEGO City

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  {{::product.availability.message_info}}
  Dostawa gratis! Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO City

Klocki LEGO City to seria zabawek konstrukcyjnych dla dzieci od piątego do dwunastego roku życia. Zestawy pozwalają na budowanie budynków oraz pojazdów i są dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Zalety klocków LEGO City:

 • rozwijają wyobraźnię,
 • tworzenie własnego miasta,
 • bezpieczne podczas zabawy.

Klocki Lego

Lego City - przykładowy zestaw

Rozwijają wyobraźnię dziecka

Dzięki zestawom LEGO City każde z dziecko może zbudować ciekawe budynki, miasta, mobilne centra dowodzenia oraz pojazdy lądowe, morskie i powietrzne, straż pożarną, policję, stacje benzynowe, dworce, lotniska, a także transportery, foodtrucki, koparki i inne pojazdy budowlane. Podczas zabawy klockami pobudzana jest wyobraźnia dzieci, które mogą odkrywać świat i zagadnienia z życia miasta. To doskonały pomysł na zajęcie wolnego czasu i wspólną, wielogodzinną zabawę dzieci, np. w wyścigi, wcielanie się w różne zawody, wydobywanie złóż oraz poszukiwanie ukrytych skarbów. Mali konstruktorzy mogą stwarzać ciekawe miasta pełne zabawy i humoru - zestawy LEGO zachęcają do zabawy w wymyślanie ciekawych historii i opowiadań, dodatkowo LEGO City ma nieograniczoną liczbę kombinacji, dzięki czemu nigdy się nie znudzą.

Pozwalają na tworzenie własnego miasta

Zabawki pozwalają na konstruowanie całych miast. Dzieci mogę zbudować komisariat i walczyć z przestępcami, patrolować ulice miast, razem ze strażakami gasić pożary, jeździć łazikiem, latać pojazdami do zadań specjalnych. a także zostać kierowcą dowolnego pojazdu. Dzięki terminalowo lotniskowemu mali odkrywcy mogą transportować pasażerów i ładunki, do dyspozycji są również ciężarówki, które mogą przewozić towar na płytę lotniska. Dużym hitem jest wirolot umożliwiający transport olbrzymich bal drewna. W razie awarii samochodu z pomocą przybędzie laweta, a nawet cysterna z paliwem. To i wiele więcej jest możliwe dzięki zestawom Lego City. Zabawki pogrupowane są na kilka kategorii, wśród których znajduje się górnictwo, policja, straż pożarna i przybrzeżna, super pojazdy, miasto, pociągi oraz kosmos.

Lego City - jeden z zestawów

Bezpieczne dla dziecka

Zabawki Lego City są bezpieczne podczas zabawy, dziecko może bez obawy konstruować przeróżne budowle. Klocki są wykonane z tworzywa sztucznego. Ze względu na małe elementy są dedykowane dla dzieci powyżej 5 lat.

Dzięki klockom LEGO City dzieci mogą bawić się i odkrywać realistyczny świat oraz wcielać się w zawody, o których marzą by zostać w przyszłości. Zestawy te pobudzają fantazję, dzięki nim można budować pojazdy przyszłości, nowoczesne budowle, a także wymyślać całkiem nowe miasta.