Klocki LEGO Batman

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klocki LEGO Batman

Klocki LEGO Batman to kreatywne zestawy, z których można tworzyć figurki, pojazdy oraz budynki z komiksowego miasta Gotham. Z niewielkich elementów powstają realistycznie wyglądające postaci Batmana, Robina i złoczyńców, którzy chcą zaprowadzić własne porządki w mieście. Klocki zapewniają wciągającą zabawę dzieciom i dorosłym przez wiele godzin.

Zalety Klocków LEGO Batman:

  • kultowe postaci i pojazdy,
  • dobrze dopasowane elementy,
  • dodatkowe funkcje pojazdów,
  • wytrzymałe tworzywo,
  • ilość elementów dopasowana do wieku użytkownika.

Klocki LEGO Batman - Front

Klocki LEGO Batman - Kultowe pojazdy i postacie

Klocki LEGO Batman to możliwość stworzenia kultowych postaci i pojazdów

Klocki konstrukcyjne LEGO umożliwiają tworzenie kultowych postaci i pojazdów z komiksów, kreskówek i filmów z Batmanem. Wszystkie figurki i pojazdy odwzorowują cechy charakterystyczne bohaterów, motocykli i samochodów, którymi poruszali się Człowiek-Nietoperz oraz ścigani przez niego przestępcy. Klocki pozwalają ogrywać słynne scenki lub walczyć ze złoczyńcami według własnego scenariusza.

Dobrze dopasowane elementy

Klocki są do siebie dobrze dopasowane, dzięki czemu zestawy umożliwiają tworzenie figurek, pojazdów i scenerii, które zachowują trwałość podczas długiej zabawy. Elementy łączą się ze sobą bez powstawania nieestetycznych szczelin, co sprawia, że ułożone zestawy mogą pełnić nie tylko rolę zabawki, ale i ozdoby dziecięcego pokoju.

Klocki LEGO Batman - Dopasowane zestawy

Klocki LEGO Batman - Funkcjonalne pojazdy

Dodatkowe funkcje pojazdów

Pojazdy LEGO Batman są wyposażone w dodatkowe funkcje, które sprawiają, że zabawa daje jeszcze więcej przyjemności. Skrętne koła, otwierane drzwi i bagażniki, podskakujące zawieszenie i uchwyty na figurki to tylko część z wielu dodatkowych funkcji pojazdów, w których mogą poruszać się postaci z klocków LEGO.

Wytrzymałe tworzywo

Klocki LEGO są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Tworzywo jest odporne na pęknięcia, zgniecenia, zarysowania i odbarwienia. Przypadkowe nadepnięcie bądź zrzucenie klocków z wysokości nie wpływa negatywnie na trwałość elementów. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i odbarwianie sprawia, że klocki Batman od LEGO są odpowiednie dla kolekcjonerów.

Klocki LEGO Batman - Solidne tworzywo

Ilość elementów dopasowana do wieku użytkownika

Klocki konstrukcyjne LEGO są kierowane do użytkowników mających co najmniej 6 lat. Ilość elementów w zestawie jest dopasowana do wieku użytkownika. Młodsze dzieci chętnie składają figurki i pojazdy o mniejszym poziomie skomplikowania, a starsze dzieci i dorośli dobrze bawią się przy rozbudowanych zestawach.

Z klockami LEGO Batman zabawa jest ekscytująca bez względu na to, czy po zestawy sięgają chłopcy, czy dziewczynki. Dokładnie odwzorowane postaci przenoszą do futurystycznego świata, dzięki czemu układanie klocków i odgrywanie scenek jest emocjonujące przez długi czas. Zestawy, umożliwiające tworzenie znanych postaci z komiksów i filmów o Nocnym Rycerzu, sprawiają, że użytkownik może włączyć się do batalii o uwolnienie miasta od zła. Przed realistycznymi figurkami obrońców mieszkańców miasta ugną się nawet groźni złoczyńcy, którzy pragną wprowadzić chaos i strach na ulice zabawkowego Gotham City.

Buduj jak Batman™! Teraz Ty możesz dyktować warunki. Zbuduj odlotowe pojazdy, budynki, postacie i broń z filmu LEGO® BATMAN FILM! Joker™, Kobieta-Kot™, Pingwin™ i inni zwariowani złoczyńcy wydostali się na wolność i panoszą się teraz w Gotham City. Pomóż Batmanowi zapanować nad sytuacją! Możesz odtworzyć ulubione sceny z filmu albo wymyślić własne scenariusze walki! Jak mawia Batman: „Nie ma sprawy”.

W zestawach z serii LEGO® BATMAN FILM znajdziesz całą kolekcję rozmaitych pojazdów wyposażonych w liczne funkcje, a także szereg lokalizacji, a wszystko to dobrze znane z przebojowego filmu animowanego pod tym samym tytułem. Pomóż Batmanowi™ i jego sprzymierzeńcom zmierzyć się z Jokerem™, Kobietą Kotem™, Pingwinem™ i innymi szalonymi, kultowymi złoczyńcami. Dzieci będą się świetnie bawić przy odgrywaniu ekscytujących scen z filmu lub wymyślaniu własnych historii o walce ze zbrodnią na ulicach Gotham.