Adobe Illustrator CC

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrator CC to rozbudowany program graficzny, który służy do projektowania, tworzenia i edycji ilustracji wektorowych i schematów. Pozwala na tworzenie m.in. ikon, szkiców, aplikacji, interaktywnych, banerów, ilustracji, materiałów do druku, filmów oraz materiałów obsługiwanych przez urządzenia mobilne.

Zalety Adobe Illustrator CC:

 • bogate funkcje i narzędzia,
 • modyfikowalny interfejs,
 • obsługa wielu rozszerzeń,
 • usługa Creative Cloud.

Adobe Illustrator CC - Box

Adobe Illustrator CC - Modyfikowalny interfejs

Modyfikowalny interfejs

Interfejs użytkownika Illustratora CC jest w pełni konfigurowalny. Użytkownik może wybrać tylko te okienka, które są mu potrzebne. Schemat wyglądu użytkownik może zapisać, tak aby później powrócić do niego bez konieczności konfiguracji.

Bogate funkcje i narzędzia

Program graficzny Adobe Illustrator CC posiada wbudowany szereg narzędzi i funkcji ułatwiających jego obsługę. Przeglądanie plików graficznych zapewnia Adobe Bridge. Z kolei konwertowanie ilustracji na obraz wektorowy jest możliwy dzięki Live Trace. Na uwagę zasługuje wbudowana funkcja Live Color, która pozwala na szybką zmianę kolorystyki bez ingerowania w proporcję pomiędzy kolorami. Narzędzia typograficzne pozwalają na przygotowanie logo, ulotek, a także projektów witryn. Użytkownik może korzystać z różnorodnych gotowych funkcji, np. kształtów, ulepszonej obsługi rysowania oraz panelu Wygląd służący do edycji cech obiektów.

Adobe Illustrator CC - Zaawansowane funkcje i narzędzia

Obsługa wielu rozszerzeń

Oprogramowanie obsługuje praktycznie wszystkie pliki graficzne. Program graficzny pozwala na tworzenie dokumentów wektorowych PDF oraz obrazów bitmapowych w formatach JPEG, BMP i PNG oraz grafik rastrowych PSD. Zaletą Illustratora jest możliwość eksportu do grafiki SVG i SVG-t. Projekty wykonywane w programie są domyślnie zapisywane w formacie AI.

Usługa Creative Cloud

Illustrator CC jest częścią usługi Creative Cloud, która pozwala na synchronizację motywów, kolorów, projektów oraz przestrzeni roboczych. Zaletą oprogramowania jest również integracja z innymi aplikacjami Adobe.

Rozbudowany program graficzny Adobe Illustrator CC to narzędzie, które docenią profesjonalni graficy oraz miłośnicy tworzenia i edycji ilustracji wektorowych. Program dostępny jest na platformy Windows.