Adobe Creative Cloud For Teams

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Adobe Creative Cloud For Teams

Creative Cloud For Teams to rozwiązanie dla grup i zespołów, które udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia Adobe do efektywnej, wspólnej pracy. Umożliwia bezpośredni dostęp do milionów obrazów, szablonów i zasobów 3D w Adobe Stock. Rozwiązanie to powinno sprawdzić się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba pracy twórczej – od agencji reklamowych po serwisy internetowe. Dzięki wprowadzeniu rozwiązań w chmurze możliwe jest używanie wszystkich zasobów zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i urządzeniach mobilnych.

Zalety Creative Cloud For Teams:

 • możliwość używania wszystkich narzędzi Adobe,
 • praktyczne rozwiązania dla pracy zespołowej,
 • funkcje pomagające w osiągnięciu pożądanych efektów,
 • łatwe zarządzanie licencjami.

Zestaw narzędzi Creative Cloud For Teams

Creative Cloud For Teams - narzędzia

Pełen dostęp do narzędzi Adobe

Creative Cloud For Teams gromadzi w jednym miejscu wszystkie narzędzia sygnowane przez renomowaną firmę Adobę. Znajdują się tutaj takie renomowane produkty jak Adobe Photoshop CC, Illustrator CC i InDesign CC. Umożliwi to projektowanie w dowolnym stylu, przy użyciu techniki 2D i 3D oraz niezliczonej ilości barw. Można korzystać przy tym z zasobów Adobe Stock, które oferują dostęp do milionów grafik, zasobów 3D oraz szablonów. Łatwe wyszukiwanie odpowiednich umożliwiają praktyczne filtry estetyczne oraz opcja wyszukiwania wizualnego.

Szereg praktycznych funkcji

Wszystkie narzędzia wchodzące w skład Creative Cloud For Teams, oferują setki zaawansowanych, praktycznych narzędzi, pozwalających na osiąganie pożądanych efektów. Wiele funkcji zostało zautomatyzowanych w celu zaoszczędzenia czasu i zwiększenia wydajności – na przykład podczas wybierania tła w Dimensions, automatycznie dopasowywane są światła, perspektywa oraz rozdzielczość. Jeżeli w tle ma być zdjęcie terenu lub krajobraz, wykrywany jest kierunek i siła światła słonecznego, a na bazie tego dobierane jest oświetlenie obiektów.

Creative Cloud For Teams - funkcje

Kreatywność na każdym urządzeniu

Creative Cloud For Teams zostało zaprojektowane tak, aby umożliwiać kreatywną pracę niezależnie od urządzenia. Odpowiednie narzędzia na urządzenia przenośne pozwalają synchronizować materiały w celu dopracowania na komputerze, podglądanie istniejących projektów, a także prezentowanie ich na tabletach i smartfonach. Zasoby udostępnia się za pomocą własnych Bibliotek Creative Cloud. Dzięki temu każdy członek zespołu może na bieżąco sprawdzać postępy, dodawać swoje uwagi oraz pomysły. Administrator grupy może śledzić wszystkie licencje z jednego miejsca.

Wszechstronne zastosowanie

Pakiet Creative Cloud For Teams daje dostęp do ponad 20 wydajnych, profesjonalnych programów. Umożliwia to korzystanie z niego do tworzenia grafik, wizualizacji, materiałów multimedialnych czy interaktywnych stron internetowych. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, narzędzia powinny sprawdzić się również przy tworzeniu VR, nagraniach 360°, miksowaniu nagrań dźwiękowych. Dzięki licznym samouczkom oraz możliwości zasięgnięcia w każdej chwili porady technicznej, członkowie zespołu opanują wszystkie potrzebne im do pracy funkcje, co przełoży się na wydajną, kreatywną pracę.