Komputronik NUC ECO

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Komputronik NUC ECO

Komputronik NUC ECO to minikomputer PC, który ma szerokie spektrum zastosowań – głównie dla profesjonalistów i firm, ale nie tylko. Niewielkie gabaryty są jedną z jego najważniejszych zalet, ale zdecydowanie nie są jedyną. Ten mały komputerek w rzeczywistości potrafi zaskoczyć na wiele różnych sposobów.

Zalety Komputronik NUC ECO:

  • duża moc w małej obudowie,
  • szeroki zakres możliwości dla firm,
  • uniwersalność zastosowań,
  • energooszczędność.

Komputronik NUC ECO - przykładowy wariant

Komputronik NUC ECO - przykładowy wygląd

Duża moc w małej obudowie

Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru Komputronik NUC ECO może pochwalić się dużą wydajnością. Ma szybki procesor Intel, dużo RAM-u, szybki dysk twardy SSD oraz zintegrowaną kartę graficzną do podstawowych zastosowań. To w pełni funkcjonalny komputer (dorównujący nieraz wydajnością klasycznemu PC), tyle tylko że w zminiaturyzowanej wersji, co wiąże się z pewnymi niezaprzeczalnymi korzyściami, które docenią przede wszystkim firmy.

Szeroki zakres możliwości dla firm

Mini PC może być wykorzystywany do wielu różnych zastosowań w przedsiębiorstwie. Współpracując z innymi urządzeniami, może służyć jako centrum monitoringu albo komputer do prowadzenia bezprzewodowych konferencji wideo. Jako sprzęt do firmy może też być podstawą systemu digital signage, czyli kontrolować treści wyświetlane na reklamowych ekranach wielkoformatowych.

Komputronik NUC ECO - przykładowa obudowa

Uniwersalność zastosowań

Oprócz zastosowań typowo profesjonalnych minikomputer Komputronik NUC Eco z powodzeniem sprawdza się też w mieszkaniu. Wydajne podzespoły pozwalają zamienić go w urządzenie do mniej wymagających gier wideo albo też w centrum domowej rozrywki. Wystarczy podłączyć go do telewizora za pomocą przewodu HDMI, by cieszyć się dostępem do treści multimedialnych w wysokiej jakości na dużym ekranie.
Ten niewielki komputer jest też zoptymalizowany pod kątem współpracy z systemem Windows 10, co oznacza, że funkcjonalność jest właściwie nieograniczona. Wszystko, co można zrobić na tradycyjnym pececie, może zostać osiągnięte także na tej małej kosteczce. Jest to zatem godne uwagi rozwiązanie przede wszystkim wtedy, gdy nie ma potrzeby inwestowania w pełnowymiarowy komputer.

Komputronik NUC ECO to rozwiązanie energooszczędne

Energooszczędność jest nie mniej istotną cechą minikomputera NUC ECO. Zastosowane podzespoły pozwoliły skutecznie zredukować zapotrzebowanie na energię elektryczną, bez utraty wydajności. Korzystanie z tego urządzenia nie wpływa zatem negatywnie na wysokość rachunków za prąd. Wręcz przeciwnie – może pomóc je obniżyć.

Duża wydajność, która często nie odbiega zbytnio od tej oferowanej przez klasyczny komputer, wysoki poziom energooszczędności oraz szeroki zakres potencjalnych zastosowań to najważniejsze cechy komputera Komputronik NUC ECO. To wszystko w połączeniu z niewielkimi rozmiarami i niedużą wagą czyni z niego atrakcyjne rozwiązanie do domu (gdzie może pełnić funkcję systemu multimedialnego) i biura (gdzie staje się narzędziem pracy) oraz sensowną alternatywę dla laptopa w przypadku, gdy dysponujemy dodatkowym wyświetlaczem (np. monitorem). Nie bez znaczenia jest również duża niezawodność tego małego komputera.