Karty graficzne GeForce GTX 1660 Ti

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti to seria kart graficznych dla zaawansowanych użytkowników komputerów PC, oparta na architekturze NVIDIA Turing. Do wyboru jest kilkanaście wariantów, różnych producentów, różniących się parametrami technicznymi, rozmiarami i chłodzeniem. Do wyboru są karty między innymi producentów: ASUS, Palit, Gigabyte, MSI oraz Gainward. Wszystkie wersje posiadają przynajmniej jedno złącze HDMI oraz Display Port - niektóre z modeli posiadają więcej niż jedno tego rodzaju wyjście, a także złącze DVI. Do wyboru są wersje z taktowaniem rdzenia od 1500 do 1875Hz, w tym także z możliwością podkręcania. Modele z chipsetem Geforce GTX 1660 Ti mają wiele cech wspólnych, takich jak pamięć GDDR5 o wielkości 6GB z częstotliwością 12.000MHz i przepustowością 288GB/s, złącze PCI-Express x 16, czy obsługiwanie standardów DirectX 12, Open GL 4,5 oraz Vulkan. Wszystkie wersje pracują z wykorzystaniem technologii VR, NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync Ready oraz NVIDIA GameStream Ready.

Zalety NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti:

 • architektura NVIDIA Turing,
 • koder sprzętowy Open Broadcaster (OBS),
 • NVIDIA ANSEL,
 • 6GB pamięci GDDR6,
 • przepustowość pamięci 288GB/s,
 • NVIDIA G-SYNC,
 • obsługa HDMI 2.0b.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti - Front

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti - Pamięć

Wydajna pamięć GDDR5

Karty graficzne z chipsetem NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti wykorzystują pamięć o wielkości 6GB z taktowaniem 12.000MHz. Zastosowano typ pamięci GDDR6 z 192-bitową szyną danych, który jest aż trzy krotnie wydajniejszy od poprzedniej wersji GDDR3. Każdy z modeli z tej serii cechuje się przepustowością pamięci na poziomie 288GB/s.

Technologie w NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti

Karty graficzne GTX 1660 Ti wykorzystują nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić wydajność oraz jakość wyświetlania obrazu na wysokim poziomie. Oferują także technologię VR, co czyni je przystosowanymi do multimedialnej rozrywki. Jednym z obsługiwanych standardów jest DirectX 12. Kolejnym atutem jest korzystanie z technologii NVIDIA Ansel, NVIDIA G-SyncReady, a także NVIDIA GameStream Ready. Cała seria odpowiada na potrzeby gamerów oraz grafików i montażystów.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti - Technologie

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti - Funkcjonalność

Funkcjonalność i trwałość

Karta graficzna z serii NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti jest chłodzona wentylatorem, aby zapewnić optymalną moc nawet przy dużym obciążeniu. Są one przystosowane do potrzeb graczy oraz innych zaawansowanych użytkowników. Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz wykorzystane nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, wszystkie modele z tej serii cechuje wysoka żywotność.

Producenci i parametry do wyboru

Mnogość wyboru wariantów pozwala dobrać model karty graficznej przystosowanej do swojego komputera. Dobrać można zarówno rozmiar, moc chłodzenia i częstotliwość GPU - parametr wpływający na wydajność. W zależności od rodzaju komputera posiadanego przez użytkownika, wielkości jego obudowy, oraz innych czynników, można wyselekcjonować odpowiedni typ karty. Dostępne są modele produkowane przez markę ASUS, MSI, Palit, Gigabyte oraz Gainward. Poszczególne modele różnią się także ilością i typem złącz wideo.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti - Producenci