Karty graficzne GeForce GTX 1660

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NVIDIA GeForce GTX 1660

Karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1660 to kolejne układy oparte na znanej i docenianej architekturze NVIDIA Turing. Oferują bardzo wysoką moc obliczeniową oraz niesamowitą wydajność, dlatego znajdą zastosowanie w wielu komputerach – zarówno tych przystosowanych do gier, jak i tych, które wykorzystywane są do zastosowań profesjonalnych. Narzędzia takie jak NVIDIA Ansel i GeForce Experience wzbogacają rozrywkę i umożliwiają dzielenie się rozrywką ze znajomymi.

Zalety kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1660:

 • niesamowita wydajność dzięki architekturze Turing,
 • 6GB pamięci GDDR5,
 • narzędzia NVIDIA Ansel i GeForce Experience,
 • wydajne chłodzenie układu.

NVIDIA GeForce 1660 - przykładowy wygląd

NVIDIA GeForce 1660 - wydajność

Niesamowita wydajność kart NVIDIA GTX 1660

Osiągi układów GTX 1660 porównywalne są do kart z serii 1070, dzięki czemu będziesz gotowy na każdą grę! Karty graficzne z serii GTX 1660 wyposażone są w aż 6GB pamięci GDDR5 o szybkości 8 Gbps, co pozwala na przechowywanie w niej większej ilości szczegółów i szybsze ładowanie obrazu. Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym wynosi 7680x4320 pikseli, co daje pełen najdrobniejszych szczegółów. Karta ta to też przepustka do świata wirtualnej rzeczywistości!

Karta oparta na zaawansowanej architekturze Turing

Architektura Turing łączy w sobie elementy sztucznej inteligencji, możliwości wykonywania wielu operacji jednocześnie a także zaawansowane technologie cieniowania. Wpływa to na generowanie wyraźnych, pełnych szczegółów i niezwykle realistycznych obrazów w mgnieniu oka.

NVIDIA GeForce 1660 oparta na architekturze Turing

NVIDIA ANSEL

NVIDIA Ansel

NVIDIA Ansel to zaawansowane narzędzie, które pozwoli Ci tworzyć zachwycające zrzuty ekranów z Twoich ulubionych gier. Tryb swobodnej kamery pozwala na zatrzymanie rozgrywki i perfekcyjne ustawienie ujęcia. Tryb superrozdzielczości umożliwi Ci przechwytywać obrazy z gigapikselową szczegółowością. Wykonane zrzuty możesz też dostosowywać i upiększać dzięki bogatemu zestawowi filtrów.

GeForce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek, a to wszystko przy pomocy oprogramowania GeForce Experience. Narzędzie to dba też o aktualizacje sterowników, dzięki czemu żadna gra nie będzie dla Twojego komputera wyzwaniem.

GeForce Experience

Chłodzenie

Karta graficzna przeznaczona do ciężkich zadań wymaga odpowiedniego chłodzenia – nie inaczej jest w przypadku kart z serii NVIDIA GTX 1660. W ofercie dostępne są modele wyposażone 1 lub dwa wentylatory chłodzące, które dbają o odpowiednią temperaturę układu w trakcie pracy.

NVIDIA GeForce 1660 to seria kart oferujących niezwykłą wydajność w atrakcyjnej cenie. Autorskie zestawy chłodzenia dbają o odpowiednią temperaturę karty. Narzędzia GeForce Experience i NVIDIA Ansel wzbogacają rozrywkę o nowe możliwości dzielenia się nią ze znajomymi w Internecie.