Karty graficzne GeForce GTX 1650

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NVIDIA GeForce GTX 1650

NVIDIA GeForce GTX 1650 to seria kart stworzona z myślą o zaawansowanych użytkownikach zestawów PC i graczach dla których ważne jest to aby pochwalić się swoimi dokonaniami w sieci. Układ graficzny oparty na architekturze NVIDIA Turing. Do wyboru mamy kilkanaście kart różnych producentów, różniących się parametrami, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie idealną grafikę dostosowaną do swoich potrzeb.

Zalety NVIDIA GeForce GTX 1650:

 • NVIDIA Ansel,
 • architektura NVIDIA Turing,
 • oprogramowanie GeForce Experience,
 • wydajność na wysokim poziomie.

NVIDIA GeForce GTX 1650 - Front

NVIDIA GeForce GTX 1650 - NVIDIA Turing

NVIDIA Turing

Oparte na architekturze Turing shadery zapewniają ogromny wzrost wydajności w grach – jest to turbodoładowanie nawet dla wymagających gier. Wszystko dzięki adaptacyjnej technologii cieniowania w połączeniu z ujednoliconą architekturą pamięci o dwukrotnie większej pamięci podręcznej. Ta generacja kart graficznych charakteryzuje się 1,4 razy wyższą energooszczędnością w porównaniu do poprzedniej generacji.

Niesamowita wydajność

Z kartą graficzną GeForce GTX 1650 możesz się cieszyć zwiększoną wydajnością nawet dwukrotnie w porównaniu do GTX 950 a o 70% wyższą wydajnością w porównaniu do poprzedniczki GTX 1050. Na takie zwiększenie wydajności wpływa wbudowana pamięć DDR5 o szerokości interfejsu 128-bitów i pojemności 4GB z taktowaniem rdzenia 1485MHz (Boost 1665MHz). Takie parametry sprawiają, że przepustowość GTX 1650 jest na poziomie 128GB/s.

NVIDIA GeForce GTX 1650 - Wydajność

NVIDIA GeForce GTX 1650 - GeForce Experience

GeForce Experience

Oprogramowanie GeForce Experience pozwala na optymalizację ustawień w grach, resetowanie i udostępnianie materiałów z gier tj. zrzuty ekranu, materiały video. Funkcja NVIDIA Highlight pozwala na automatyczne rejestrowanie przebiegu rozgrywek. Technologia NVIDIA GameWorks jest narzędziem do optymalizacji podczas grania. Możesz być zawsze na bieżąco z aktualizacjami sterowników dzięki GeForce Experience – jest to niezbędne oprogramowanie wspierające kartę graficzną. Za każdym razem kiedy dostępne są nowe sterowniki otrzymasz powiadomienie i przy pomocy jednego kliknięcia na pulpicie możesz dokonać aktualizacji.

NVIDIA Ansel

Kiedy świat gier jest dla ciebie czymś więcej niż tylko rozrywką w domowym zaciszu, kiedy chcesz się swoimi osiągnięciami pochwalić w sieci narzędzie jakim jest NVIDIA Ansel jest doskonałym rozwiązaniem. Screeny są w superrozdzielczości i 360-stopniowym zakresie pola widzenia, można je wykonywać w trybie stereoskopowym, HDR lub w trybie swobodnej kamery. Ten ostatni wykonuje się zatrzymując grę w idealnym momencie a następnie ustawiając odpowiednio kamerę tak aby uzyskać najlepszy kąt widzenia. 360-stopniowy kąt widzenia umożliwia zapis zrzutów w trybie VR oraz w trybie zdjęć sferycznych. To wszystko spowoduje, że Twoje zrzuty z rozgrywek będą unikalne i zachwycające. Dodatkowo każdy zrzut możesz jeszcze podkręcić dzięki dostępnym filtrom co sprawi, że będą jeszcze bardziej niepowtarzalne. Filtry pozwalają między innymi na ręczną zmianę kontrastu, jasności.

NVIDIA GeForce GTX 1650 - NVIDIA Ansel