Karty graficzne GeForce GT 710

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
 • Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  {{::product.rating.score}}/5 ({{::product.comments_count}})
  {{::product.short_descr}}
  • {{::attribute.name + ':'}}
  Dostawa z wniesieniem!
  Kod producenta: [{{::product.code_foreign}}] Kod systemowy: [{{::product.code_max}}]
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zamów przez telefon
  +48616680007
  Zobacz więcej
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NVIDIA GeForce GT 710

NVIDIA GeForce GT 710 jest to dedykowana karta graficzna, która zwiększa ogólną wydajność komputerów oraz platform HTPC. Jej chipset został wyprodukowany przez renomowaną firmę NVIDIA. Według producenta karty - MSI zapewnia nawet 10-krotnie wyższą wydajność w porównaniu do zintegrowanych układów graficznych. Modele z tej serii sprawdzą się zarówno w multimedialnych, jak i biurowych PC.

Zalety NVIDIA GeForce GT 710:

 • wsparcie dla różnych technologii,
 • niski pobór energii,
 • przydatne interfejsy,
 • dwa typy chłodzenia,

Wsparcie dla różnych technologii

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 710 oferuje wsparcie dla różnych technologii, m.in. CUDA, HDCP, 3D Vision, PhysX, Adaptive VSync oraz DirectX 12. Podzespoły posiadają wsparcie dla wybranych funkcji, których brak w zintegrowanych układach graficznych, m.in. obsługa trzech różnych wyświetlaczy – rozwiązanie to jest cechą wyróżniającą tę serię kart.

Przydatne interfejsy umożliwiające podłączenie 3 wyświetlaczy

W serii kart graficznych NVIDIA GeForce GT 710 znajdziemy różne sloty: d-Sub, Dual Link DVI-D (z obsługą rozdzielczości 1250x1600) oraz wyjście HDMI (obsługuje rozdzielczość 4096x2160), do których bez problemu podłączymy inne urządzenia. Tak zróżnicowane porty oraz ich liczba umożliwiają bezproblemowe podłączenie i korzystanie nawet z trzech wyświetlaczy.

Dwa typy chłodzenia – wentylator oraz pasywny system

NVIDIA GeForce GT 710 wyróżnia się wśród innych modeli typem chłodzenia, użytkownik ma do wyboru system pasywny oraz za pomocą wentylatora. Niskoprofilowa konstrukcja sprawdza się w komputerach multimedialnych, pracuje ciszej (niemalże bezgłośnie) i zajmuje niewiele miejsca – bez problemu mieści się w obudowy typu slim-tower.

Oprogramowanie GeForce Experience

GeForce Experience jest to oprogramowanie służące do aktualizacji sterowników i optymalizację gier. Dzięki niemu karta graficzna cechuje się niezawodnością oraz stabilnością.

Niski pobór energii elektrycznej

Kolejnym atutem karty graficznej tej serii jest niski pobór energii elektrycznej, który wynosi tylko 19W. Karta jest zasilana bezpośrednio ze złącza, nie ma potrzeby podłączania dodatkowych zasilaczy. Dodatkowo energooszczędna karta nie obciąża komputera stacjonarnego, chroniąc go przed nadmiernym nagrzaniem.

Karta bazuje na procesorze z poprzedniej generacji - Kepler ze 192 rdzeniami o częstotliwości taktowania (GPU) 954 MHz. Karta graficzna posiada 1 lub 2 GB pamięci DDR3 (w zależności od wybranego modelu) obsługiwaną przez 64-bitową szynę i taktowaniu 1600 bądź 1800 MHz. Podzespoły poprawiają jakość wrażeń podczas grania w mniej wymagające gry, przeglądania Internetu, oglądania multimediów, a także korzystania z ulubionych aplikacji. Z racji tego, że karta zalicza się do modelów o słabszej konstrukcji, nie będzie efektywnie służyć do grania w najnowsze tytułu.